Jump to content
Българският форум за музиканти

Самоуките барабанисти


Recommended Posts

:D като взема да нямам никви други задължения и работи за вършене,ше се образовам най-накрая ;)

офф:Да хубаво е ,ама това време ни съсипва де да имахме време за всичко :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ние тук в БГ живеем адски напрегнато.трябва да мислиш за сто неща:дори не можеш да утидеш в магазина и да си купиш райд фус и креш от лубимата серия щото 700 евро ти се виждат адски много пари ,камо ли да си вземеш цял сет с китайци и глупости,което за нашите разбирания струва майка си и баща си,а някои хора това го изкарват за един концерт :wall:

Мама му стара уморих се да търся само некви неща на старо и да се чудя какво е най-добро,защото парите не стигат за две неща трябва да си избереш едно от всичките сто неща,които трябва да купуваш

Нестига че и някои музиканти са принудени да правят какви ли не други неща за да се изхранят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самоук?! Те тако'а животно не'а! Е па не'а! :headbang: Във века на всякаквите комуникации няма самоуки. За мене самоук е да те оставят на 3 годинки на необитаем остров и като се върнат след 20, да намерят един 23-годишен дръмер. :headbang:

Всеки започва, защото се е запалил, а се е запалил - защото е чул. И най-самоукия слуша яко и се пали още по-яко я от банда, я от стил, я от отделна личност. Всеки следва пътя си - един смята едно за полезно, друг друго. Важното е, че всички ставаме жреци на Бог Дууууум! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самоук?! Те тако'а животно не'а! Е па не'а! :headbang: Във века на всякаквите комуникации няма самоуки. За мене самоук е да те оставят на 3 годинки на необитаем остров и като се върнат след 20, да намерят един 23-годишен дръмер. :headbang:

Всеки започва, защото се е запалил, а се е запалил - защото е чул. И най-самоукия слуша яко и се пали още по-яко я от банда, я от стил, я от отделна личност. Всеки следва пътя си - един смята едно за полезно, друг друго. Важното е, че всички ставаме жреци на Бог Дууууум! :headbang:

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самоук?! Те тако'а животно не'а! Е па не'а! ;)  Във века на всякаквите комуникации няма самоуки. За мене самоук е да те оставят на 3 годинки на необитаем остров и като се върнат след 20, да намерят един 23-годишен дръмер. :P

Всеки започва, защото се е запалил, а се е запалил - защото е чул. И най-самоукия слуша яко и се пали още по-яко я от банда, я от стил, я от отделна личност. Всеки следва пътя си - един смята едно за полезно, друг друго. Важното е, че всички ставаме жреци на Бог Дууууум! :)

:)

Много добре казано :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние тук в БГ живеем адски напрегнато.трябва да мислиш за сто неща:дори не можеш да утидеш в магазина и да си купиш райд фус и креш от лубимата серия щото 700 евро ти се виждат адски много пари ,камо ли да си вземеш цял сет с китайци и глупости,което за нашите разбирания струва майка си и баща си,а някои хора това го изкарват за един концерт :wall:

Мама му стара уморих се да търся само некви неща на старо и да се чудя какво е най-добро,защото парите не стигат за две неща трябва да си избереш едно от всичките сто неща,които трябва да купуваш

Нестига че и някои музиканти са принудени да правят какви ли не други неща за да се изхранят

Ми така си е .Лошото е ,че такъв ще си остане живота в България за години напред -е разбира се ако не стане някакво чудо.Ама това е вече друга тема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, за да е стане един барабанист наистина

добър, са му нужни 20% талант /това си е даденост от

горе/ и 80% упорит труд.Познавам музикант, китарист,

който няма чувство за такт и като свири си брои с крак.

Как би могъл да се отпусне и да свири, ако се наложи

да импровизира...Невъзможно е.Нужен си е талант...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи-хи, така си е...ма то не пречи, тактуването и в импровизацията става..зависи от нея, разбира се.

Бе аз под "самоук" разбрах да не е ходил на уроци или да се е занимавал професионално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда не съм се изразил правилно.

Тактува не от кеф, а брои за да влезе на време,

защото не чувства ритъма.Не сте ли виждали

хора да танцуват не в ритъм.Е този е такъв чук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, разбирам. ма става дума за прости неща, в които не може да влезе, допускам...? Щото на разни неравноделни ритми и прогресарщини съм виждал и добри музиканти да си тактуват, за да ударят засечка, да речем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Аз все казвам, бе кат свириш/пееш, не се ли чуваш сам колко се мъчиш, а и всички наоколо...защо е тоз инат. Отговорът винаги е един: мерак. Така е, ужасна краста, иска ти се и няма спирка :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене не ми стана ясно как може всички да пишем на кирилица а некои хора като Синбат не. :wall: пич,толкова ли си специален,бе???от тва че не адмирираш самоуките,вервай ми,на тях не им дреме(и на мене в тва число).ходи показвай мускули на "учениците"си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless: Може да стане як барабанист от самоука...но при мен преди беше станало нещо....Спрях да ходя на уроци ..свирих известно време но разбрах че сум се затфорил в някакав кръг(в смисал свиря едно и също нещо по различен начин)един вид блокирах..(което не значи че при всички трябва да стане така)След което пак тругнах на уроци и до ден днешен нямам проблеми с това :P НО е много по-трудно да се научиш като самоук отколкото като ученик...щото на едното място ти го показват...и го научаваш за 2 дни а другото сам го разбираш но след 2 месеца :ph34r:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.