Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся си бас до 2000 лв


Death Nova

Recommended Posts

Що да не става, аз съм готов да предложа услугите на кака алфа, само дето нямам книжка от януари (откраднаха ми я) и не ми се кара зад граница. + тва колата е хечбек, станидаседна, но за 4ма + бас в една посока ще е идеално.

 

До ноември има време, ама като цяло каунт ми ин, палим! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во като е хечбек? И аз не мога да предложа много повече - от моя страна е голф 3-ка, хечбек ;), 2 врати, тоест горе-долу същата работа, само дето трябва да идва от В.Т. Иначе аз карам навсякъде, не ме бърка. Сега остава Mephistofel да се изкаже.

Редактирано от MaPuHcKu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От моя страна няма проблем. Единствено, само не знам кога точно ще мога да разполагам до такава степен с времето си - ако замина в края на октомври, няма да ме има около 20 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, аз очаквам да си дойда в България между 20-ти и 25-ти Октомври. Има ли някакъв шанс да успееш преди да заминеш в командировка? Ако искаш дай да обменим някакви контакти, скайп, това-онова, да не се разпарвяме тука, че темата не е за това. Аз мога да бъда открит на:

Skype: marinski2003

icq: 324835862

e-mail: marin dot d dot dimitrov at gmail dot цом

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

човек за 2000 лв може да си земеш нещто много добро особено ако свириш като мен с перо (перо рллз :rulez: ) ориентраи се към Gibson , BC Rich (Warlock е най-добър за перо) Fender също е добър избор обаче ако найстина искаш качеството ..... търсиш Gretsch Broadcaster Bass ..........може доста други мнения да има но за мен това са върховете на басовете.... :D:crying::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опитай тази майстор... ...http://www.radulovic.vestel.com.mk/, маил: radulovik_guitars@yahoo.com.

мнениа за тази майстор (хърватски е): http://www.glazbeni-forum.com/showthread.php?t=23470

http://www.draganrokvic.ba/basses.html vidi 3-tia bass

 

Поздрав Драган

Редактирано от d_r_tushe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Искам да си купя бас до 2000 лв. Свиря само с перо. До сега сам се спрял на Фендер Пресижън (стандартен) и на един Лорлик Кавърит. Трябва ми за рок музика предимно с профионална цел, и търся, някакъв с по- плътен и обемен звук. Ще може ли да ми дадете някакви други предложения, ако има и други варианти.

Благодаря ви !

www.warwickbass.com просто убийствени китари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.