Jump to content
Българският форум за музиканти

БГ барабанисти-интересни факти


Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ми и по сегашниа - 1,956лв за евро може и да има стотарка ;):D

 

Митака го познавам лично - свири с пълния сет на Уекъл + озвучаването му - с монитори с микрофони пулт всичко + още не знам колко чинели и томове отгоре :) последно щеше да си взима нов фус да му станат общо 6 ;);):beer: Пича обаче не само го има всичкото това ами го и използва. ;) Маняк е абсолютен и е един от най виртуозните барабанисти в БГ.

Като беше Донати тука с планетХ Митака му беше гид. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми и по сегашниа - 1,956лв за евро може и да има стотарка ;):D

 

Митака го познавам лично - свири с пълния сет на Уекъл + озвучаването му - с монитори с микрофони пулт всичко + още не знам колко чинели и томове отгоре :) последно щеше да си взима нов фус да му станат общо 6 ;);):beer: Пича обаче не само го има всичкото това ами го и използва. ;) Маняк е абсолютен и е един от най виртуозните барабанисти в БГ.

Като беше Донати тука с планетХ Митака му беше гид. :green:

Ами Евала Тогава!

Та с кво викаш се занимава?

в Смисъл ,може ли да се Чуе Този Барабанист с Невероятния си Сет, някаде на Концерт , Албум?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като напусна Сленг година беше в корея свириха по кръчми с едни пичове китариста и пианиста на бившите Дюн....ама след това кво стана и къде е не съм го виждал от 2 години. Свири сигурно в чужбина за яки кинти някъде кво да прави тука в тая мизерия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мнооооооо' офтопик бе хораааааа... Дайте да не обсъждаме колегите както нашенеца знае, а да ги представяме. Ето по темата: БГ барабанисти - интересни факти. Навремето имаше един Цецо Банов... България го чу с една тава на "Диана Експрес" "Молитва за дъжд". В тази тава има едно реге парче "Северина". За много от младите т'ва е адски тъпооооо! Е, добре. Аз стария давам каса "Загорка" на този, който извади това парче и го изсвири със записа пред мен. :( Ама без да се е****, 'щото го знам наизуст! Името Кристиян също нищо не говори... Дайте по темата и да уважаваме тези, които са в светлините на прожекторите, защото сме от едно тесто. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооооооо' офтопик бе хораааааа... Дайте да не обсъждаме колегите както нашенеца знае, а да ги представяме. Ето по темата: БГ барабанисти - интересни факти. Навремето имаше един Цецо Банов... България го чу с една тава на "Диана Експрес" "Молитва за дъжд". В тази тава има едно реге парче "Северина". За много от младите т'ва е адски тъпооооо! Е, добре. Аз стария давам каса "Загорка" на този, който извади това парче и го изсвири със записа пред мен. ;) Ама без да се е****, 'щото го знам наизуст! Името Кристиян също нищо не говори... Дайте по темата и да уважаваме тези, които са в светлините на прожекторите, защото сме от едно тесто. :(

:metalist:;):metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже стана въпрос за Митака, Телериг даде интересна информация. Митака го знам и аз само че по времето когато свиреше по кораби в Дания. Освен сета Уекъл има и обувки Уекъл. Веднъж по време на свирене след като му казали следващото парче, той взел че почнал да развинтя единия си чинел с намерението да го замени с друг по-подходящ за целта, за ужас на колегите си. Отделно знам, че е носил освен всичко и телевизор с видео и глух сет. След пиянска вечер (за останалите от групата) Митака се появява видимо уморен, колега му вика "Аре ве Митак, де се губиш, ние тука вече 8 часа поркаме...", а той рекъл "Аз 8 часа свиря...". Аз лично не познавам барабанист в БГ да е такъв маниак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооооооо' офтопик бе хораааааа... Дайте да не обсъждаме колегите както нашенеца знае, а да ги представяме. Ето по темата: БГ барабанисти - интересни факти. Навремето имаше един Цецо Банов... България го чу с една тава на "Диана Експрес" "Молитва за дъжд". В тази тава има едно реге парче "Северина". За много от младите т'ва е адски тъпооооо! Е, добре. Аз стария давам каса "Загорка" на този, който извади това парче и го изсвири със записа пред мен. :P Ама без да се е****, 'щото го знам наизуст! Името Кристиян също нищо не говори... Дайте по темата и да уважаваме тези, които са в светлините на прожекторите, защото сме от едно тесто. ;)

:cheers: Ще черпиш :P

(преди около 2 години,иамаше концерт в моя малък град на Илия Ангелов и аз свирих с него тази и още няколко песни,така,че ще се справя с нея :rolleyes: )

Относно парчето - наистина бийта в него е страхотен,но не е точно реге,а смеска с шафъл !

Понеже тогава видях страшен зор(около месец-докато го изчистя)ритъм,"шафъла" ми стана любим за свирене ;) (Rosana rulezzzzzz)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз да кажа нещо ;)

 

Познавам един пич, свири в блек метъл банда,тотално неизвестен(както и бандата).

 

Та той си има обувки буквално залепени за педалите на двете каси и така, бая забавно е!

Като сяда и хоп надява чепиците омотани около педалите и дай ....

 

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чувал за един дръмар от Варна ,та този пич свири по кораби и е яко копие Уекъл като свирене .Каютата му е на два етажа на първия етаж му е леглото и гардероба ,а на втория му е репетиционата .В нея си е вкарал електронен сет ,телевизор с видео уроци на Уекъл,и денем когато колегите му пият в бара той забива яко в каютата му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чувал за един дръмар от Варна ,та този пич свири по кораби и е яко копие Уекъл като свирене .Каютата му е на два етажа на първия етаж му е леглото и гардероба ,а на втория му е репетиционата .В нея си е вкарал електронен сет ,телевизор с видео уроци на Уекъл,и денем когато колегите му пият в бара той забива яко в каютата му.

МАНЕЕ каиута сус барабани хич неси го представиам кораба как ли несее разпаднал??! :think: :think: :think: :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist: Ще черпиш :metalist:

 

Относно парчето - наистина бийта в него е страхотен,но не е точно реге,а смеска с шафъл !

(Rosana rulezzzzzz)

Няма проблем, Мастер! Не се отмятам от думата си, а и не се съмнявам, че ще го направиш. Просто е адски гот измислено и така яко е изсвирено, макар и много да не личи, поради компетентната намеса на тонрежисьорите в рдния "Балкантон".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко копие Уекъл като свирене

 

аха,аха,а аз съм яко копие на Денис Чембърс...абе пич шо се излагаш???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.