Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с Jackson Dxmg


DeathZone

Recommended Posts

Научи смисъла на словосъчетанието "извънгаранционен сервиз" и ела пак.

 

Мога да си купя Citroen от Франция, да дойда тук, да го счупя и като отида в сервиза тук, те са длъжни да ми го оправят и ако има нужда да ми доставят нужните части. Длъжни са!

 

Ако не вярваш - пиши мейл на Jackson, да видиш кво ще ти отговорят.

Така е и е хубаво че поне за някой марки автомобили това важи в пълна сила , жалко че ползвателите на китари не са толкова че пазара да е така добре развит и за тях. За мое щастие се надявам да реша проблема с помоща на един наш съфорумник, za което съдействие много му благодаря , но ще се радвам повече ако наистина успея да заменя този чарк с нов от самата фирма. А колкото до плюване ... ми аз не плювам казвам истината , днес вместо да пиша поодобни неща можеше да напиша ЕИИИ ХОРАААА ВЧЕРА СИ СЧУПИХ КИТАРАТА , ЗВЪННАХ НА ДИТРИБУТОРИТЕ И СЛЕД НЯКОЛКО ЧАСА (ИЛИ ДНИ) ПРОБЛЕМА МИ Е РЕШЕН ...... БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ ВИ ИМА И МНОГО СЕ РАДВАМ ЧЕ ОТКЛИКНАХТЕ НА ПРОБЛЕМА МИ ........ да ама не ...... ми друго няма кво да кажа ... ако с помоща на дистрибуторите си реша проблема , то аз ще бъда техен клиент и с радост ще си купувам нещата от там (някой ще кажат , какво голяма работа един клиент ) , но ако няма никакъв отговор от тяхна страна ...... мисля че е ясно .... поне за мен нямам полза да купувам от такива търговци

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ , ПРЕДИ МАЛКО МИ СЕ ОБАДИХА ОТ xxxx И ПРОБЛЕМА БЕШЕ ИЗЯСНЕН. ГРЕШКАТА МИ Е БИЛА ЧЕ НЕ СЕ ОБАДИХ НА САМАТА ФИРМА А КОМУНИКИРАХ С МАГАЗИНА. ХОРАТА ОТ xxxx МЕ УБЕДИХА ЧЕ ЩЕ СЕ АНГАЖИРАТ С ПРОБЛЕМА МИ , КОЕТО ИМ ПРАВИ ЧЕСТ ,ЧЕ ТОЛКОВА БЪРЗО РЕАГИРАХА. УВЕРИХА МЕ ЧЕ ИМАТ БАЗА ЗА ГАРАНЦИОННА И ИЗВЪНГАРАНЦИОННА ПОДРЪЖКА И РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ ЗА СТОКИТЕ КОИТО ПРОДАВАТ , В НАЙ ЛОШИЯ СЛУЧАЙ МОЖЕ ДА СЕ НАЛОЖИ ИЗЧАКВАНЕ, АКО Е СПЕЦИФИЧЕН ПРОБЛЕМА ,НО МИСЛЯ ЧЕ ТОВА Е НОРМАЛНО. СЪЖАЛЯВАМ ЗА НЕУДОБСТВАТА ПРИЧИНЕНИ НА ФИРМАТА И СЕ НАДЯВАМ ЧЕ ЩЕ ПОДЪРЖАМЕ ДОБРИ ОТНОШЕНИЯ.

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и как разбраха за проблема от Райзин ? :)

няма лошо и те са хора, колкото и неприятно да им е в името на името си треябва да съдействат нема как :)

живи и здрави да сме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би беше доста глупаво да се плюе по фирмата без причина, а Ахе? :)

Без причина да, но в случая причина ИМАШЕ!!! Още повече, че jFog е прав - ако не беше тази тема, нямаше да има гласност за случая и сигурно нямаше да си мръднат пръста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би беше доста глупаво да се плюе по фирмата без причина, а Ахе? :)

Ивинявам се че продължавам темата , но не виждам причина да се заяждаш с AXE , проблем наистина имаше в това че не се свързах директно със самата фирма или разговарях с неподходящият човек , но до преди малко аз не бях наясно как стоят нещата , и нямаше откъде да знам. Хората се свързаха с мен и ще търсим решение.Мога само да благодаря на всички , които се отзоваха на проблема ми. Аз лично предпочитам подобни проблемни неща да се решават наистина със самата фирма дистрибутор отколкото сам да правиш реконструкции. Така че темата е приключена , и моля да не се заяждаме просто за спорта. Аз лично мразя да чета или да пиша подобни неща , препочитам да чуя нещо ново в раздел "Авторска музика".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да хванеш някакъв остатък от болта с нещо(клещи), така, че да го извадиш, нагрей цялото седло с пламък за 20 - 30 секунди, намажи около винта с грес докато е топло, и пробвай да го отвиеш, после трябва да го занесеш на стругар да ти направи друг, но внимавай да не прецакаш резбата на гнездото. Иначе някой майстор може да то разпробие целия винт и стругаря да ти направи малко по - голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от тази тема се вижда колко е полезен нашия любим форум за музиканти;) ;) :rolleyes::pray:

DeathZone радвам се че проблема ти е решен и ти пожелавам в най-скоро време да жулиш яко!!! :violin: :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.