Jump to content
Българският форум за музиканти

Cd-r ЗА АУДИО МАСТЕР


Black Bird

Recommended Posts

Търся CD-R ЗА АУДИО МАСТЕР

Дали се продава в БГ това:

Mitsui CDR 74 min Gold Audio Master

Дано някой да знае...:girl_cray2:

Ако, може да предложите друга марка и да я има в България, кажете.:offtopic-001:

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти ,

 

не сьм виждал някои да ги внася в бг .... ако не ти ги изискват от фасилитито което ще прави принтмастера , защо не вземеш Taiyo Yuden ...вероятноста да ги намериш е по-голяма! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) става ...чекни ги преди да ги пратиш за грешки...../ PlexTools или GEAR PRO Mastering/ а наи добре да направиш DDP , бе всашност ти знаеш какво се иска :P

 

....поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cdspeed2000.com/download.html

тези стават ли за проверка на грешки?

Правя всичко сам и сега навлизам в мастеринга...което не е дело за всеки :girl_witch::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cdspeed2000.com/download.html

тези стават ли за проверка на грешки?

Правя всичко сам и сега навлизам в мастеринга...което не е дело за всеки :girl_witch::)

Хоп, ЦД-Р ми не става за проверки на грешки...LG....

Сега незнам кой модел на Лайт ОН да купя...те уж четяли грешки и джитер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...хм......чесно казано не знам......за да си сигурен-Плекстор .... от друга страна миналия месец пратих за щатите мастер който го бурнах с ЛГ ...може и така но прати и CD report за всеки случай.... ако имаш зор свиркай ше помагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...хм......чесно казано не знам......за да си сигурен-Плекстор .... от друга страна миналия месец пратих за щатите мастер който го бурнах с ЛГ ...може и така но прати и CD report за всеки случай.... ако имаш зор свиркай ше помагам

 

 

За Plextor и как "не са това което бяха" можеш да четеш надълго и нашироко из нета. Някои модели са 1:1 с модели на Pioneer или Benq. Само цената им си остана същата висока.

Прегледа за грешки зависи не от модела и марката на устройството, а от чипа в него. Повечето LG-та са с Renesas (май на Хитачи)http://gfx.cdfreaks.com/reviews/lg_gsa-h42n/image024.jpg, което е доста добро, но наистина не може да сканира за грешки. Добро устройство примерно е Asus 1814. Или някой Pioneer. Откъм софтуер CDSpeed-а е достатъчно добър - разцъкай му опциите да сканира по- подробно, ако искаш наистина да знаеш дали ти е качествено записан диска.

 

-----

Всъщност, осъзнавате ли факта, че все още технологично е трудно да запишем 100% вярно едно СД, а вече сменяме ДВД-то с нов стандарт ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да обясни как се прави проверка за грешки и как се записва аудио мастер с Неро???

Благодаря! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам с какво записването на "аудио-мастер" е по- различно от записването на нормално СД, но проверката на записа за грешки е елементарна. Отиваш на Start menu -> Nero -> Nero Toolkit -> CD-DVD Speed, избираш таб-а "Disc Quality" и натискаш Start.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.