Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Ами на мен лично цените по магазините на тези аксесоари ми се виждат сероизно завишени. 120 не звучи толкова зле, де. Не знам и дали някой няма флойд - роуз, който иска да шитне. А иначе за 120 къдев си виждал?

В прочем никога не съм свирил с такава джаджа и не знам защо на някои китари той толкова се разстройва въпреки доброто заключване а на други - не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мен лично цените по магазините на тези аксесоари ми се виждат сероизно завишени. 120 не звучи толкова зле, де. Не знам и дали някой няма флойд - роуз, който иска да шитне. А иначе за 120 къдев си виждал?

В прочем никога не съм свирил с такава джаджа и не знам защо на някои китари той толкова се разстройва въпреки доброто заключване а на други - не.

за 120 лв съм виждал при Капъша, в базар Трапезица /обаче се изписват отвън/, както и в Pro-music, но него не го знам дали съществува още...

А това дали разстройва един флойд си зависи най-вече от качеството му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за оптималната точка цена/качество. Всички знаят, че скъпите аксесоари са в 95% от случаите яки, но са безмислено скъпи. Тези, които предлагаш стават ли, пробвал ли си ги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които предлагаш стават ли, пробвал ли си ги?

Моя флойд си го поръчах от при Капъша

Boston, single-lock, 150лв., черен, made in Korea

ако искаш да видиш снимки, разгледай ТУК

 

Определено съм доволен от качеството - не разстройва много, връща чудесно

аз обаче не съм бесен ръчкаджия...т.е. това не е флойд, който ще малтретираш дълго без последствия..за такъв ще трябва да дадеш поне още 200лв.

 

Иначе при Капъша има голям избор на флойдове Boston от 120 до 300 лв. + каталог на Wilkinson

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли откъде може да се намери по - тънкаж някакъв що - годе добър флойд роуз?

Продавам

"Floyd Rose" - патент

Цената е 120 лв!!!

 

0888 936291

LichoMusic@abv.bg

:guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Някой знае ли откъде може да се намери по - тънкаж някакъв що - годе добър флойд роуз?

Вземи си(ако намериш де) LO PRO EDGE на IBANEZ,това е най доброто което съм виждал.И ако мога да ти дам един съвет.Ако ще слагаш флойд гледай да е оригинален,защото иначе ще си вкараш голям таралеж в гащите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.