Jump to content
Българският форум за музиканти

коргПА500 какж е този клавир кайете не6то


salinas

Recommended Posts

здр колеги искам по 2 или 3 думи за тоз клавир корг ПА500 6те сам мн,,,благодарен за6тото искам да си го купя даидете ми малко инфо,,,,за 2000лв,,,ми го дават благ,,,,,,,,за писането 4акам какво вие мнението за тоз клавир

Редактирано от salinas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, вече съм поставял въпроса за този клавир- намери темата. С две думи този клавир няма никакви екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на Кирилица!!!

Защо се спря на тези модели? Единият е голям а другия измислен за 2000лв можеш да вземеш нещо по модерно-Е50 или ПА800.

здр колега благодаря за изсказ,,,но Е50 по добралие от ПА500 и за6то Е-60 каква не е ли по добра от е-50
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на Кирилица!!!

Защо се спря на тези модели? Единият е голям а другия измислен за 2000лв можеш да вземеш нещо по модерно-Е50 или ПА800.

 

Добре бе колегаааа. Дай ми телефона на този който продава Ра800 за 2000 лева, че да го купя ;)

 

На човека ще кажа, че по-добре Ра500, защото тон банката му е почти като на Ра800, но няма семплер (и някои други екстри), но ако човек ще свири а няма да разглежда колко му е цветен дисплея ще му свърши идеална работа за определено време.

 

Ако ти трябва КОРГ за да му сложиш актуалната гигантска база данни от семпли (soprano_028, matio, rico, bouzouki007 :hysterical: ) НЯМА да ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е60 е с една октава повече от Е50 повече за пианисти и е по тежко. Колкото до ПА800 работата е на късмет колегата взема от Турция за 2300лв в добро състояние без видими външни повреди. ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви и на 2 та калине ти винаги предла6 корга кажи за па500 и па 50 немисля да е по добра от е50илиЕ60 а за ПА800 несмятам да ходя до турциа с разходите и става скапа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом свириш по свадби и банкети за тебе само свирка с семплери от серията Корг, дай пивече пари но си вземи нова, парите ще ги избиеш само от парсата. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.