Jump to content
Българският форум за музиканти

дайте оценка на тия арпежи плс


Ohial Ixela

Recommended Posts

Арпежи

 

че ги мъча от мноу време и нищу не излиза :godbless:

 

от 1 до 10 за колко милслите че са?

Редактирано от Ohial Ixela
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kissing The Shadows, а? Еми още бая ще ги мъчиш докато ги изсвириш като Алекси :godbless: Трудно е да се оценят от 1 до 10, но така като те слушам, скоростта е добра, аз лично не мога толкова бързо, но си личи как се мъчиш да ги изкараш на тази скорост, а не бива да е така... Моят съвет е да свалиш скоростта, да изчистиш проблемите и после да се пробваш пак да качиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kissing The Shadows, а? Еми още бая ще ги мъчиш докато ги изсвириш като Алекси :D Трудно е да се оценят от 1 до 10, но така като те слушам, скоростта е добра, аз лично не мога толкова бързо, но си личи как се мъчиш да ги изкараш на тази скорост, а не бива да е така... Моят съвет е да свалиш скоростта, да изчистиш проблемите и после да се пробваш пак да качиш...

ми бавно ги свиря как си требе...и като треа ги изсвиря скоростно пОгледни кво се получава...бтв втория път от тоя запис се получиха доста добре според мен...другото идва от саунда а вкъщо по добър не мое се изкара :)

 

П.С.:Бтв алекси у студиото ги свири добре ама на живо и той хич не е за хвалба точно за тия арпежи ако си говорим...поне това което се вижда/чува от Лайв ин Сеул

 

П.П.С.:А па и той свири малко повече 2,5 години нали? ;)

Редактирано от Ohial Ixela
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нищо не разбрах.. мноу омазан звук!

Цвъкни го на акустичката, че а та разбера!

тва ъпсурд да го изсвиря без драйв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм го чул но ако ги мажеш трябва да ги мъчиш на по голяма скорост,после като свалиш ще е по добре.

Мисля че така е по разумно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм го чул но ако ги мажеш трябва да ги мъчиш на по голяма скорост,после като свалиш ще е по добре.

Мисля че така е по разумно ;)

интересен метод... :)

но според мен доста погрешен.

винаги правилното е първо в бавно темпо да си изработиш пасажите!

 

 

 

:D

Редактирано от progressive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен работи,не за арпежи де, малък съм още :), за квото и да е друго.вдигма бпм-тата и после като смъкнеш темпото ти заспива.

пробвай де ама трябвад аимаш метроном или да си голем гений тактувайки :D

с готов такт на барабани е най лесно

п.с. винаги става въпрос за до болка познати неща, ясно е че като го учиш ще си го свириш бавно.

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми бавно ги свиря как си требе...и като треа ги изсвиря скоростно пОгледни кво се получава...бтв втория път от тоя запис се получиха доста добре според мен...другото идва от саунда а вкъщо по добър не мое се изкара :D

 

П.С.:Бтв алекси у студиото ги свири добре ама на живо и той хич не е за хвалба точно за тия арпежи ако си говорим...поне това което се вижда/чува от Лайв ин Сеул

 

П.П.С.:А па и той свири малко повече 2,5 години нали? ;)

Live in Seoul далеч не е най-блестящият концерт на Бодом ;) Но прав си де, на лайфове ги свири по-зле... Но както и да е, щом не става, значи не тренираш достатъчно или не забелязваш някои дребни грешки... Има два варианта да качиш, но с по-ниска скорост и да видиш откъде почват да ти идват проблемите, или просто по-дълго време да циклиш на много бавната скорост, докато станеш мастър ;) Абе Бате Джейми всичко си е написал в Дъ Принсипълс и е най-добре да я прочетеш, ако още не си... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maлей, могу малко ти се разбира, пич :godbless: Поне вкарай някаква нормализация и компресия :godbless:

 

А за оценка - не стаа. Не си ги докарал за това темпо. Не си много далече, обаче триаа да ги изчистиш, че иначе всичко отива зян. Шъ се потрудиш още малко и ше стане :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен работи,не за арпежи де, малък съм още :D, за квото и да е друго.вдигма бпм-тата и после като смъкнеш темпото ти заспива.

пробвай де ама трябвад аимаш метроном или да си голем гений тактувайки :beer:

с готов такт на барабани е най лесно

п.с. винаги става въпрос за до болка познати неща, ясно е че като го учиш ще си го свириш бавно.

абе аз май съм някакъв дефектен

с метроном или барабани нещо не мога да вляза в темпото ама никак а сам като си тактувам наум (дори и това не правя де, просто не мисля за темпото) и всичко ми е както трябва

 

дали ставам за барабанист? :D

 

сори за офтопика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.