Jump to content
Българският форум за музиканти

И аз да се представя...


Recommended Posts

Здравейте!Казвам се Радина,от Бургас,на 18 години.Певица съм.Тази година завърших математическата гимназия в Бургас и по ирония на съдбата сега ще съм първи курс в НМА оперно пеене.Слушам готик и индъстриъл като цяло,но най-вече зависи от настроението ми.Не ме интересува толкова стила музика колкото това да ме кефи :icon_shithappens:

Интересувам се от психология,философия и окултизъм.Сега като кажа,че съм атеист и съм против абсолютно всички религии,някои хора ще кажат "Как така,нали се интересуваш от окултизъм?",но аз няма да ги одостоя с отговор :greenangel: Обичам всички изкуства и затова смятам че съм си избрала перфектната за мен професия.Обичам да чета хубави книги,но без много описания,каквито има при Йовков например, и трудно се намира нещо,което да ме грабне.

Мразя всички клишета,ограничения,"калъпи",модели на поведение и т.н.,обичам себе си с цялото си сърце само поради факта,че това съм аз,с което много се гордея,защото малко хора го постигат.

Друго не се сещам.Ако вие се сетите,питайте :thumbs_up:

И сега за да ви направя кефа,ще отговоря на вашите въпроси:

1)nickname:Morgy или ChildOfDracula

2)Възраст:18

3)Образование: ПМГ-Бургас (проспано)

4)Вашият инструмент/и: най-често ползвам гласните си струни ;)

5)Предпочитан музикален стил: това май го написах...

6)Вашият вдъхновител: Таря Турунен,Анджела Георгиу,Мария Калас

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Мноооого....Най-вече нереализирани...

8)Странични интереси: и това го написах...

9)В кратце(или с две думи за вас самите): тайна :)

Редактирано от ChildOfDracula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми добре дошла :) (надявам се това да не ти остане единствения пост, в целия форум ;)). Приятно прекарване тук иначе и НАЗДРАВЕ ;):cheers2: !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми добре дошла :) (надявам се това да не ти остане единствения пост, в целия форум ;)). Приятно прекарване тук иначе и НАЗДРАВЕ :cheers2: :cheers2: !!

Хехехе :) Няма,споко.Но засега ще се ослушвам само ;) (не за друго,нямам много време за интернет...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.