Jump to content
Българският форум за музиканти

Първите ни студийни записи


pepislang

Recommended Posts

Давайте пичове,няма нищо страшно-както беше казал казал един приятел в музикалното училище на "другарката" по солфеж,

"Тон на горе,тон на долу-няма нищо страшно другарко.Да не е умряло дете!"

Ако не друго поне ще се повеселим! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън от Джи МЕйл-а идвам и нищо :P

очаквах да ги видя и чуя от там, с тия коментари грях ви е на душата ако не го качи някой там да кефнем и ние тука :P а? :P

ОК сега ще ги кача и там!

Мислих че от hit.bg се виждат и в чужбина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инструменталчето верно има дин такъв много интересен..естраден, да кажем микс :)

от времете в което е смесван ще да е :D

но пък другото парче си е Ок дя,верно че си личи касетата ма това са бели кахъри

:green: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа Пепи супер яка тема :godbless: Между другото откакто съм в този форум съм писал кофти неща за Сленг ама тва е щото просто не ме кефи цялата там звездна политика и мислене на "един човек", а и вторият ви албум доколкото го слушах е пълно ЧАО...ама карай.Яка теме си сътворил и си як музикант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е супер полезна и много много оригинална , сега чакам един стар мой френд да ми прати първото парче което съм записвал изобщо тогава бях на 18 май , даже на мен ми стана интересно да си го припомня ..... само да ми го прати и ще го постна , а за твоите инструментали Пепи мога да кажа че са супер и не звучат като за първи. От този форум ми стана ясно , че който може да свири и на 10 години си може и го прави кадърно , примери няма да давам то се разбира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

басиии, тука сте стари чанти в китаросвиренето... аз за пръв път пипнах китара през 1995-та и я взе брата!

 

После през 1997-ма са хванах да свира по-така, уж сериозно. Сега нямам китара.

 

Ама и нямам записи в студио. Само на касетка, но не мога да ви пусна, щото са импровизета и само вия там, докато си припявам върху тва дет съм го измислил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изнамерих на една стара касетка мои записи от миналия век...ужас-1991 до 1994 година.

Естествено умрях от смях като ги чух,но пък ми хрумна да направя такава тема,която може би ще е интересна.

Предлагам всеки който има такива стари неща(и все пак записани в студио или поне с разбираем звук)да ги покаже тук.

Аз започвам с първия си записан в студио инструментал,който се казва 'Ветровете на времето' и е от 1991година.

Ето пък ТУК един друг от времето когато свирих с Rag Dolls 1994.Казва се 'Fingers' и си личи влиянието на Joe Satriani ;)

Айй тия са много добри, особено Fingers. Личи си Сатриани. Точно това го прави много яко. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих казал, че този съвсем начален период за мен беше най-забавени и си остава един от най-добрите ми периоди на свирене до сега! ;) Тогава като си спомня с какво удивление приемах всичко което откривах колкото и логично и естествено да е било. Като открих thumb rest-a какво е и за какво се използва, леле каква радост каква гордост ;) а записите ми са изумителни! и по онова време след като се запишем отивахме в някой от групата и изслушвахме записа и направо се счупвахме от смях! " а чуй тва се е записало хахаахах" , "аааааа тва е станал ебаси якото"

ех времена! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.