Jump to content
Българският форум за музиканти

хайде на плейбеците


Recommended Posts

http://www.bgradio.net/news/story/7309/

 

"Китайските певци ще плащат сериозни глоби в размер на 12,5 хиляди долара, ако пеят на плейбек.

 

Според новия закон на китайското правителство изпълнителите, които за две години бъдат заловени да пеят повече от един път на плейбек ще бъдат лишени от професионални лицензи. South China Morning Post събощи, че според културния министър пеенето на плейбек нарушава правата на потребителите. Затова зрителите да получават парите си, ако певецът е пял на плейбек."

 

ами ако тука стане така ,ще е много яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

;););) Митю "Пайнера" ще фалира, цялата чалга индустрия също, с парите ще си покрием външният дълг и накичените какички ще слязат от мерцедесите :);)

 

китайците си знаех че са готини хора бе .. ей на това му викам справедлив комунизъм :)

Редактирано от DRago
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече очаквам америКАНЧЕТАТА да нападнат и Китай за този "недемократичен" закон и да сеят демокрация си навсякъде по света.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече очаквам америКАНЧЕТАТА да нападнат и Китай за този "недемократичен" закон и да сеят демокрация си навсякъде по света.

:)

офф>

 

Чакай, че те още "жънат" от последната сеитба ;)

 

<офф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече очаквам америКАНЧЕТАТА да нападнат и Китай за този "недемократичен" закон и да сеят демокрация си навсякъде по света.

:D

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

америКАНЧЕТАТА

НЕ СЕ ЕБАВАЙ, МОМЧЕ!!!

Ти знаеш ли колко е готино да пиеш от Канче? Недей сравнява съдът-майка(не юридически, а физически съд) с онези лумпени!!! :D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Китайските певци ще плащат сериозни глоби в размер на 12,5 хиляди долара, ако пеят на плейбек.
:virtuoz::):)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bravo::bravo:;) Митю "Пайнера" ще фалира, цялата чалга индустрия също, с парите ще си покрием външният дълг и накичените какички ще слязат от мерцедесите ;);)

и това ще стане ама ДРУГ ПЪТ ;)

Преди Това трябва да се СМЕНИ народа,депутатите, министрите,полицаите,съдиите,банкерите,бизнесмените,ТВтата и Радиата...

Дотогава Чалгата и Плейбека ще RULLZZ !!! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bravo:  :bravo:  ;)  Митю "Пайнера" ще фалира, цялата чалга индустрия също, с парите ще си покрием външният дълг и накичените какички ще слязат от мерцедесите  ;)  ;)

и това ще стане ама ДРУГ ПЪТ ;)

Преди Това трябва да се СМЕНИ народа,депутатите, министрите,полицаите,съдиите,банкерите,бизнесмените,ТВтата и Радиата...

Дотогава Чалгата и Плейбека ще RULLZZ !!! :wall:

абе народа като гледам е почнал да се сменя ама с 'братята роми' няма да ни е по-добре...обаче да - народа нз тряя да стане некво чудо и да се промени кореннно иначе раотата на мноу зле отива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе народа като гледам е почнал да се сменя ама с 'братята роми' няма да ни е по-добре...обаче да - народа нз тряя да стане некво чудо и да се промени кореннно иначе раотата на мноу зле отива

ам не знам аз съм на 32г!

по-хубавата половина от живота ми мина, останалата все ще я избутам някак си :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам не знам аз съм на 32г!

по-хубавата половина от живота ми мина, останалата все ще я избутам някак си  :wall:

Много песимистично пич :stop: Не че другите изказвания са много оптимистични де :) Ама твоето някак си ме зачовърка. Затова искам да цитирам два реда от една любима песен:

Ти си живял щастлив или не

всичко било е в твои ръце

 

Живота е такъв, какъвто сам си го направиш ;) Така че горе главата - ето така :):headbang::) :green:

 

 

 

 

Това беше такова..ъъъ....офтопика :):)

 

А сега по темата - много добре са направили китайците - така се повишава качеството на музиката, която се предлага. При нас естествено няма да стане :) Но пък кво толкова ви боли к.ра - аз не ходя на концерти на групи дето свирят на плейбек. Най-много да прокоментираме насмешливо и презрително някой мухльовци, дето са се правили на актьори (здравейте Гравити ко :hello: :green: ). Така че и тва не е страшно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,и после направо като последователите на другаря Мао - масови рaзстрели по стадионите.Сигурно ще има по - висока посещаемост от ЦСКА - Левски!

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.