Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам желание да свиря...


king_of_fools

Recommended Posts

Здравейте на си4ки. Имам желание да свиря да бас и като за начало ще трябва да си купя такъв , така че ако ми предложите не6то втора ръка ше съм ви благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си от София, можеш да се поразходиш по магазините за музикална техника втора употреба! има едно много яко магазинче в една пряка на улица Жданов ( или Пиротска, както е новото название на улицата), покрай тежкарския магазин за злато и нагоре към булеварда Т. Александров, под който е метрото! в първия безистен в ляво, до един платен паркинг! има си рекламно пано на магазина и указана посока, така че се намира лесно! та там вчера гледах няколко прилични решения за около 200 лева! сам разбираш, че не са нещо особено тези басове, но за начинаещ са перфектни! а видът им - е ..хахаха джазов - в смисъл як! имаше вчера едно черно и бяло италианско басче, чието име забравих ( но не бях чувал за тази марка досега )! с 4 струни, мек и тесен грифи голяма, права глава с по два ключа от всяла страна! формата на тялото си беше класическа, а басът звучеше мноого добре! значи вид и звук - 4 по 6 - тобалната! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Stephen , не съм от СФ ма съм близо (Костинброд) , така 4е когато имам време ще отскоча да го видя тоя магазин .

Редактирано от king_of_fools
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво че искаш да свириш но внимавай като купуваш да не си вземеш няква пръстотрошачка,с която само шси изкривиш пръстите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си продавам моето басче,обаче го давам заедно с параметричен еквалайзер Ямаха НЕ1.Squier MB5,ако се интересуваш - пиши.

Редактирано от Адам
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.