Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво сте чували за този магазин в София


gggttt

Recommended Posts

Мисля да купя скъп клавир Roland от този магазин но не съм от София е не знам каква е репутацията на този магазин.

Предложиха ми много по ниска цена от BOZOV MUSIC и се чудя дали има нещо нередно, макар че цената е долу горе както по световните сайтове.

Мога ли да им се доверя и да платя по банков път без да ходя до магазина че ми е далеко.

 

И Bozov и Rising са споменати в официалния сайт на Roland като техни представители.

 

Става въпрос за този магазин:

xxxx LTD.

Boss & Gitar related products

 

117 Knyaz Boris I Str.

BG - 1000 SOFIA

 

Tel: +359-2-9800-830 , +359-898-232-999

e-mail: risingf@prolink.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,аз съм китарист от Пловдив и в търсене открих този магазин БОЗОВ незнам как е в София но не че искам да правя анти реклама магазинчето не беше много подредено в смисъл не са подредени нештата ровиш са там и невидях много инструменти но незнам тва е Пловдиви но не ти трява да ти е хубаво трябва да е евтино и да върши работа .

УСПЕХ!!!

:rockon: незнам как са за клавири но rasing force са пичове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK значи са пичове :P

 

пак казвам, избрах магазина защото е даден в официалния сайт на роланд като представител за България

разбрах от тукашния форум че са били в миналото само дилъри, а вече продават и на дребно

и не слагали надценка и това май обяснява огромната разлика в цената спрямо бозов

 

а от недоволните май повечето са китаристи а не пианисти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.