Jump to content
Българският форум за музиканти

Произход на мотиката ви


metalmaniak

Recommended Posts

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При мен положението е твърдо USA по 4 броя :o

така е най-добре, но не всеки може да отклони паричен поток с необходимия дебит в посока северна америка :-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jackson DXMG Made in Japan

Акустична с найлонови струни - Пловдив

 

 

 

А пък за Гибъна , ейййййй Хендерсън , недей да скромичиш това е китара , която се дава за награда за най добър китарист , и мисля че беше доста скъпа (от порядъка на3-4 хиляди $) . Би ли разказал малко повече за тази китара?

"Gibson - Jim Beam - made in някое село в БГ! Може и в град да е, ама 100% е в БГ

"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък за Гибъна , ейййййй Хендерсън , недей да скромичиш това е китара , която се дава за награда за най добър китарист , и мисля че беше доста скъпа (от порядъка на3-4 хиляди $) . Би ли разказал малко повече за тази китара?

"Gibson - Jim Beam - made in някое село в БГ! Може и в град да е, ама 100% е в БГ

"

 

ами според мен това може и да не е Гибсън! или ако е, е направена с рекламна цел!в интернет не намирам инфо за такава китара! изработката е с доста бъгове! аз съм свирил с оригинален лес пол и в сравнение с джим бийм-а разлика в звука има, не е голяма, но определено я има! хубавото е че аз точно такъв звук нямам и доста добре ми допълни колекцията и вече имам 3-те стандартни звука - страт, телекастер, гибсън! иначе все пак си е награда и ми е супер ценна :beer: а определено китарата не струва 3-4000 $ (или 10бона както бяха писали в един вестник :dance::beer: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам темата, защото ми е любопитно от бараките на колко държавици по света излизат инструментите, с които ние, виртуозите от форума, сме принудени да се борим. Моя Squier Fat Strat e сглобен в Китай.

6струнен GUILD (acustic guitar / piezo) made in USA)- треп4!!!

12 струнен Washburn (piezo) made in USA -трепа4!!!

Fender Strat -USA -ни6то особено,но си го бива!

Musicman Axis Sport -USA-нямам много думи!!!!!!

Musicman J.Petrucci-USA -и тук нямам думи!!!!!!!!!!

Така де,... 6тото ме питате....,не 4е се хваля :):):):headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам темата, защото ми е любопитно от бараките на колко държавици по света излизат инструментите, с които ние, виртуозите от форума, сме принудени да се борим. Моя Squier Fat Strat e сглобен в Китай.

6струнен GUILD (acustic guitar / piezo) made in USA)- треп4!!!

12 струнен Washburn (piezo) made in USA -трепа4!!!

Fender Strat -USA -ни6то особено,но си го бива!

Musicman Axis Sport -USA-нямам много думи!!!!!!

Musicman J.Petrucci-USA -и тук нямам думи!!!!!!!!!!

Така де,... 6тото ме питате....,не 4е се хваля :):):):headbang:

Яко :)

 

Не виждам нищо лошо в това човек да се похвали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джапанки. Нямам думи за тия жълтури- всичко произвеждат, а като се замислиш, трябва да държат китарата легнала, щото ако я изправят е по-висока от тях :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.