Jump to content
Българският форум за музиканти

Hell Bent For Leather - Judas Priest


Recommended Posts

Песента тази вечер (сутрин) е на Judas Priest отново - Hell Bent For Leather . Да си кажа честно тракинга е същия като от дигитек семпъла в раздел "Семпли" , дамо дето се постарах за един лек миксинг и мастеринг (това цялото в кавички да се чете) ... Та ето го и "крайния" резултат от мен : ЛИНК . Приятно слушане и очаквам коментари от вас ( + или - , нямам претенции , стига да са основателни) .

 

 

(за да размишлявате и върху темата "Защо му е толкова гаден звука" освен върху темата "Тоя няма ли да спре да пуска записи преди да се е научил да свири" : Digitech Grunge директно от спикът сим. изхода му в Emu 0404 PCI -> Sonar7 и никаква обработка . Баса идва от BDI21 директно в звуковата карта отново и никаква обработка . Барабаните са редени/записани с миди клавиатура и озвучени с Addictive Drums + Linear EQ 64 + Liquid Collection VST . За мастер - играчките от сонара (Boost11 , пак Linear EQ 64 ) . Общо взето това е цялата работа ) .

Редактирано от Lord Of Darkness
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва ;) ! Откъм звук... струва ми се, че можеш малко да коригираш честотно касата... доста Low end има в момента... резни и една идея басите :cheers2: ...лично мнение разбира се! Браво... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
(за да размишлявате и върху темата "Защо му е толкова гаден звука" освен върху темата "Тоя няма ли да спре да пуска записи преди да се е научил да свири" : Digitech Grunge директно от спикът сим. изхода му в Emu 0404 PCI -> Sonar7 и никаква обработка . Баса идва от BDI21 директно в звуковата карта отново и никаква обработка . Барабаните са редени/записани с миди клавиатура и озвучени с Addictive Drums + Linear EQ 64 + Liquid Collection VST . За мастер - играчките от сонара (Boost11 , пак Linear EQ 64 ) . Общо взето това е цялата работа ) .

 

 

Дилянски, мисля, че това по-горе,особенно някой фрази въобще не трябва да го има. Особенно "Тоя няма ли да спре да пуска записи преди да се е научил да свири" мисля, че всеки, който ти чуе кавърчето ще остане с точно обратното мнение ;) Евала... тва май го бях чувал и преди, но нещо вече ми се мъти главата. Не, че съм чувал оригинала, или ако съм го чувал то е било веднъж дваж, ама това, което си направил много ме кефи :) Накарай някой да го изпее т'ва парче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thank You ... бтв абсолютно никой в този форум явно не смята да пее (записва) за без пари . Не знам , микрофони ли нямате , хора , или желание ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.