Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Значи преди време писах на един потребител от форума, отговаряше ми някакви напълно безмислени неща.. реших, че не му се занимава на човека нещо,знам ли...

 

Обаче днес той ми написа ЛС, отговорих му, и получвам съобщение от него, че получава празни съобщения... Така и следващите 2...

 

Незнам дали е само при мен проблема, но реших да го споделя и с вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също получих няколко писма от съфорумник,в които имаше само мои цитати,но си мислех,че също просто не му се пише.Може и да е така,а може и да не е.Ще използваме инженерния метод-проба-грешка.

 

zombie - пиша ти Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колежката!

 

И да, пиша ти, получаваш само цитати при Re:

 

А когато пробвам да ти напиша ново , без да е ре, колкото и да е дълго ми пише, че трябва съобщението да съдържа повече от 3 символа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

You must enter a message larger than 3 characters.

This personal message has not been sent

 

 

Не мога да ти пиша, не ми дава, дори и 5 страници да е съобението. Единствения вариант да изпращам е на reply , но отгава се получава само празен цитат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахаааааааааааааааааа

 

затова значи нямам отговор от никой. А аз си мислех, че въпростните са просто некви надути и не им се занимава един ред да драснат на въпроса :thumbs_up::)

 

добре, това обяснява много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Преди няколко дена пробвах браузъра Opera 9.нещо си - с него пиша съобщение, пращам и ми излиза точно " You must enter a message larger than 3 characters...", както и да е понякога не излиза това, но не получавам отговор, а някой ми беше казал, че е получил празно съощение от мен - по принцип съм с Firefox.

Това е някаква несъвместимост на IPB ли е?

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, вярно е, аз съм с Opera 9, но досега не ми беше правило такъв проблем.

 

Утре ще пробвам с Netscape.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^еми споделих. Аз съм с Експлорър, 7цата и ми се е случвало също. Последно си писах с един пич и всичко изглеждаше да е ОК. Не знам, може да звиси от това в коя четвърт е луната :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няяя се притеснявате. Това е стандартен счетоводен изравнителен процес. Тъй като аз получих 17 пъти едно съобщение от един съфорумник (някъв друг бъг), сега системата се опитва да изравни броя на изпратените и получени съобщения :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.