Jump to content
Българският форум за музиканти

Май е време и аз да се престраша...


Recommended Posts

Съжалявам,че представянято ми няма да е по предоставения образец,но... Всъщност лъжа-въобще не съжалявам!Просто не обичам да бъда поставян в рамки или ограничения.

Какво да кажа за ник-а си - Фауст,Гьоте,то си е ясно.Култов персонаж си е Мефистофелчо,а освен това аз съм си доста себичен,егонцентричен и арогантен,че и краен мизантроп,така че ми допада особено.

Скромната ми персона е студент трети курс "Финанси" в УНСС,което в съчетание с заниманията ми с дебелострунни инструменти ( бас-китарката рулира! ) ме превръща

направо в конвенционално нападателно средство-басист/финансист!Занимавам се музициране от близо 9 години и още не мога да кажа ,че свиря,но надежда има...

В сферата на интересите ми ( дали пък не е по-точно да се каже мегапространствен x-измерен стереометричен елемент :))) са хубавата музика,литература( Пратчет рулира с пълна мощ!!! ),кино... Обаче ако попитате близки мои приятели като Dushmanina и Bradata,защо ли ще чуете : "А,Антонио ли?!

На него само жени и къркане му дай ! " :)))) А да,Антонио е заглавието ми!

Сега забелязах,че Snowwhite е родена на една и съща дата с мен- приятно съвпадение :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Welcome back to NBA Action!

 

Това беше сигурно най-неуместното ми изказване от месеци насам...нищо де.

 

Добре дошъл и хев а гуд тайм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,че представянято ми няма да е по предоставения образец,но... Всъщност лъжа-въобще не съжалявам!Просто не обичам да бъда поставян в рамки или ограничения.

Какво да кажа за ник-а си - Фауст,Гьоте,то си е ясно.Култов персонаж си е Мефистофелчо,а освен това аз съм си доста себичен,егонцентричен и арогантен,че и краен мизантроп,така че ми допада особено.

Скромната ми персона е студент трети курс "Финанси" в УНСС,което в съчетание с заниманията ми с дебелострунни инструменти ( бас-китарката рулира! ) ме превръща

направо в конвенционално нападателно средство-басист/финансист!Занимавам се музициране от близо 9 години и още не мога да кажа ,че свиря,но надежда има...

В сферата на интересите ми ( дали пък не е по-точно да се каже мегапространствен x-измерен стереометричен елемент :headbang:)) са хубавата музика,литература( Пратчет рулира с пълна мощ!!! ),кино... Обаче ако попитате близки мои приятели като Dushmanina и Bradata,защо ли ще чуете : "А,Антонио ли?!

На него само жени и къркане му дай ! " :headbang:))) А да,Антонио е заглавието ми!

Сега забелязах,че Snowwhite е родена на една и съща дата с мен- приятно съвпадение :headbang:))

:metalist: охаааааааааааааа охааааааааааааааааа супер си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бряяяяя! Баш така ми е драго, дека и у форумот ке се засичаме, комито!

 

Луно, Луно, земльо македонска, и за тебе ли ке се тепаме?

 

Айде утре е време за регресив!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друга е тук идеята.Отдавна ми е омръзнало да се боря със стилови определения.И понеже понятието "прогресив" също отдавна се е изродило и лишило от смисъл ,

стигнахме до следното решение с основния съмишленик и съучастник в музикалните ми престъпления( а.к.а. Dushmanina)-на въпрос "Ама какво свирите все пак ?" се дава следния отговор: "На четна дата се свири дегресив,а на нечетна-регресив!".И точка! Наздраве :virtuoz::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

: "А,Антонио ли?!

На него само жени и къркане му дай ! "  :virtuoz:)))

хахахахахахах антонио фагалдо :godbless::godbless::godbless: ...жени и къркане че ти трябва да си отдавна изгубения ми брат близнак :godbless: привет :godbless:

Редактирано от spotlight_kid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,отдавна изгубени мой братко,тогава аз да съм блудния син,а ? :P

Само без "фагалдо" или "Бандерас",моля!От това "фагалдо" ми се повръща вече,а Бандерас е симпатяга,ама c'est moi е по-готин :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Е то сме това - Стив Харис, Мефистофел-а и аз :P Други нема и не ни и требват :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.