Jump to content
Българският форум за музиканти

Stephen ( King )


Recommended Posts

при първа възможност ще ти пратя едно писмо - последните думи на Маркес до приятелите му! от там чух това и ме втресе направо - няма други такива думи! само трябва да намеря къде беше това писмо :)

благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не се притеснявай, имам това писмо, благодаря ти! :) Именно от там е.

Наистина е много напоено с чувства и вдъхновение и най-вече с едно пробуждане... за Създателя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, Ачо! :) Радвам се, че се запали по форума, надявам се да намериш много полезни неща /и хора/ тук :)

 

Сега съм на работа и нема време, обаче довечера ще се върна да прочета тоя чутовен труд за пънку :) А той че нема да умре тва е ясно, поне докато има Granny's Kite :guitar: :):)

 

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мараба Ачо :):):)

Ей пич, всеки път като вземеш да пишеш и ме разбиваш :)

Айде весело изкарване и приятно ти море тия дни :)

 

П.С. Писмото на Маркес аз го имам и ще го пусна...ако нямаш нищо против мога да го пусна тук в твойта тема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте момчета, благодарско за приветствията...благодаря и че ме светнахте за форума :cheers: хаха а тва за Пънка е моята курсова работа по забележете Политика и полити4ески език..всики мислеха, че съм обречен...излзиаха от защитата на курсовата си работа пребледнели и разочаровани с 3 - ки в книжките...дойде и моя ред - аз влязох, оня повдигна очилата си -злобен сивкав поглед ме хвана за раменете и ме тръшна в отсрещната стена...заковах се на ямсто...вика ми : кажете вашето име колега.....аз ..ами такова аз...аааа...:ph34r: забравихте какс е казвате ли? аз : Ангел! и той : ААААААААААааааааааааааааааааа опзи Ангел..и ми намига ... сетих се..тук започва да се смее истерично и аз вече знам, че съм загубил каузата на испита, но съм горд пред поелдното стъпало...и той през смях - вие сте голяма работа бе, Ангеле..какво неща само сте ми написал..брао, брао, брависимо...какво викам аз и недоумявам..а той - тва беше най - интерсната работа, която съм чел наскоро..всикчи бяха толкова скучни, а вашата я прочетох с интерес...с опредлени неточност..ще ви пиша 5,50 ! давам си аз книжката и излизам...навъ колегите - Кво Кво кво вко овк...????? викам аа три имам и се чупя...:) хахахахахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yiwigi пускай бе,братле! това е велико, тъжно но истинско писмо, което всеки един човечен съфорумец трябва да оцени! пускай ! направо ще съм горд, че е покрай някви мои писания :cheers: даже направо се чудя що не нова тема да се направи - Маркес го заслужава :ph34r:

Burton - Нали знаеш какъв принос имаш ти за Granny's??? :) :) ето че днес отново репетирам твоите басс линии :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре си дошъл... :metalist::headbang::headbang::headbang: :hello: :hello: :hello: ..чувствай се като удома си тук...обаче недей да пускаш тема" Топ 5Любимите ви китаристи" :headbang::D:D:P:P:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Burton - Нали знаеш какъв принос имаш ти за Granny's??? :headbang: :headbang: ето че днес отново репетирам твоите басс линии :headbang: :headbang:

:D

 

Знаеш че винаги съм насреща ако трябвам :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте момчета, благодарско за приветствията...благодаря и че ме светнахте за форума :godbless: хаха а тва за Пънка е моята курсова работа по забележете Политика и полити4ески език..всики мислеха, че съм обречен...излзиаха от защитата на курсовата си работа пребледнели и разочаровани с 3 - ки в книжките...дойде и моя ред - аз влязох, оня повдигна очилата си -злобен сивкав поглед ме хвана за раменете и ме тръшна в отсрещната стена...заковах се на ямсто...вика ми : кажете вашето име колега.....аз ..ами такова аз...аааа...:godbless: забравихте какс е казвате ли? аз : Ангел! и той : ААААААААААааааааааааааааааааа опзи Ангел..и ми намига ... сетих се..тук започва да се смее истерично и аз вече знам, че съм загубил каузата на испита, но съм горд пред поелдното стъпало...и той през смях - вие сте голяма работа бе, Ангеле..какво неща само сте ми написал..брао, брао, брависимо...какво викам аз и недоумявам..а той - тва беше най - интерсната работа, която съм чел наскоро..всикчи бяха толкова скучни, а вашата я прочетох с интерес...с опредлени неточност..ще ви пиша 5,50 ! давам си аз книжката и излизам...навъ колегите - Кво Кво кво вко овк...????? викам аа три имам и се чупя...:D хахахахахахаха

аиде, оште един от 'резерват северозапад 'добре дошъл землянино мои . я съм пустиниак от бела слатина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e, братле, аз отдавна съм излязъл жив и здрав от този резерват! малко носорози успяха да оцелеят в северозападната джунгла :headbang: аз съм силно благодарен на родителите ми, че ме доведоха в София, в Лом всичко загина, включително и аверите ми! повечето Буквално! а за Бяла Слатина - познавам я като петте си пръста - две годии бях с едно моми4е от там, ходил съм и неведнъж на гости...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, неее, няма никакъв помен дориот шовиизъм или няквако префърцуненно Градско самочувствие в мен, ако за тва намекваш :) Кацко :) Все пак си помня корените, а и често ходя на гости :) обичам провинцията, защото носи спокойствие...в повечето случаи де...защото повечето белези по главата ми са все от някъде там...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от мен! Ние сме Адаши, така че ае наздраве и приятно писане в форума :D

 

"hate city-Sofia,кръв по паважа от тебе остава,живота ти нищо не означава"

 

:):):):):metalist: ох и аз колко я мразяяя! като в мравуняк е!!! :D

Редактирано от Henderson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско, поздрави и успех в ползвотворното чатене с музикантите събратя по душа и изразяване! :headbang: а за софията- абе град като град! наскоро се върнах от Бургас - еееееееееее, напълни ми душата бе! баси чистотата, улиците приветливи, магазинчета..хубави, малди, добре опблечени хора, ЖЕНИИИИИИИИИ - всяка една заслужава да дадеш половината си живот за нея ( всъщност никоя жена не заслужава подобна жертва !! :rolleyes: )...морската градина- божествена романтика, особено ако е псоделена с Нея...а плажът- прилично чист и изключително охраняван!!!! мисля, че Бургас е напреднал! поздравления на всички от там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.