Jump to content
Българският форум за музиканти

Кажете си мнението за парчетата 2 :)


Recommended Posts

Мен страшно много ме накефиха без Pergo."Да започнем отначало" беше много яка преработка,пича който пее е страшен-личи си Ал Жиро влиянието."Големи човеци" също беше много готина,особено за спонтанно напснат вокал,представям си какво ще бъде след като я репетирате :("Eдин съвет" и "Dance with me" бяха страхотни също,но като китарист мисля че китарите можеха да са по-добри особено на "Един съвет".Но отново казвам парчетат ме накефи страшно много!Евала :) !

 

 

Владо

 

 

П.С.Значи ти си Прокопи,така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи.

Определено Краси (вокала ) е фен на чичо Ал ;). За Големи Човеци всичко стана докато вокала се разпяваше. Да започнем отначало музиката е правена за 30 мин. просто си стана. Принципно не съм китарист и това си личи, когато Ясен не свири + това ми е много трудно да правя всичко сам, китари, бас, пиана, brass, strings....

още не съм дорасал, но се старая.

Интересно е , че досега никой не е коментирал размера на Melancholie Legere.

Надявам се до 1 месец да пусна и още една пиеска, но все не ми остава време.

все пак благодаря за съветите, ще наблягам на на акустичната китарката ;)

Да аз съм Прокопи :)

Редактирано от LizBlizkit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Композициите ми харесват,но най-много ми допадна "Танцувай с мен".Направил си я добре като начало.Оттук нататък трябва да се ъпгрейдва.

Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изключително много ми харесаха парчетата.

Големи Човеци много ми хареса!!!

 

Интересно е , че досега никой не е коментирал размера на Melancholie Legere.

ами никой не го е коментирал защото си звучи много гот. ако размера беше подразнил някой щеше веднага да се изкоментира... :blink::beer:;)

 

Dance with me също страшно много ми хареса...

 

абе всичките са много приятни!!! само може би Pergo нещо не успя да ме грабне...

Редактирано от progressive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше се радвам и на кометари свързани с звука, като изключим барабаните. Лично за мен барабаните на Танцувай с мен са най-добре направне /не като звук,а като партия/. В/у тях знам, че трябва да работя, но ме интересува как ви се струва вокала и акустичната китара. Баса ми е скапан и знам че не звучи добре.

За перго, просто то си пише, неуспешен опит за електроника, който е правен с гадни семпли.

Лошото е че парчетата ги миксвам на Hi-Fi Speakers :blink:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че парчетата ги миксвам на Hi-Fi Speakers :D.

редовния ни проблем на всички... абе важното е да знаеш какво можеш да очакваш от тези колони, как би звучало едно и също нещо при теб и на други места... трудно е, ама при липса на пари трябва да свикваме така да работим...

 

за звука:

значи чух ги съвсем на бързо и затова нямам особени впечатления... но все пак ми хареса-нещо бях прочел в предишната ти тема ли незнам къде че май записите са с не особено читава техника и саунд карта(може и да греша).

на Големи Човеци ми хареса как звучи китарката, за вокала има какво да се пипне.

 

като имам време ще ги позаслушам и ще ти дам моето мнение.

 

но пак ти казвам като музика мнооого ми хареса!!!

Редактирано от progressive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си помислих, че е някакъю страничен проект на Валди Тотев (вокала е 1:1 като него).

 

А останалите парченца са си едни такива лежерни и неангажиращи, успокояващи и отнасящи те в съня!

 

Звука е добър и то много, ако и вие като мен всичко записвате директно с аудиокартата на компа. Ако е така, мове само с Налбантов да се конкурирате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, всичко не е директно в компа, използваме едно миксерче Yamaha 8 канала.

иначе картата е най-хубавото и скъпо нещо Digi 96 - http://www.rme-audio.com/english/digi96/digi968.htm

Software-a e Logic Adio 5.5.1. Семпли - каквито има<_<

Инструментите са: Yamaha - Acustic guitar, Ibanez SG - bass & микрофони Shure

и електрическа китара - поръчкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tnx за позитивните изказвания и мнения, но за мен ще е най добре да кажете какво ви дразни и не ви харесва в парчетата, да бъдете малко по негативни в мненията си...

Редактирано от LizBlizkit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма кво ти негативно бе, ЛизБискит!?

 

Охо, китари, микрофони, пулт... вие музикантите си ги имате тия неща.

Ей, ма найш как благородно ви завиждам... Поздрави за вокала ви.

Малко е кофти, че наподобява толкоз на Валди Тотев (Щурците), ама карай...

То с тоя инструментариум не е толкоз важно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.