Jump to content
Българският форум за музиканти

x-SUTRIN, now-ADIBAS


VOSTOK

Recommended Posts

Айде, аз да отпуша (надявам се) тоя форум с първото линкче към собствено творчество. На въпросния сървър ще намерите качени 2 демо парчета на предната ми група - "Сутрин". Групата продължава да съществува, но с нова концепция и ново име - ADIBAS. В момента сме в процес на работа по репертоар (както и по усвояването на старите парчета от новите членове на групата).

 

Стилът е ню, общо взето.

 

Hope you'll like it :(

 

http://voyager.50free.net/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, твърдо си стоим на АДИБАС, някак най-обобщаващо ми е :))) АДИБАС си е класиката, другите ментета - как да е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Отупвам тази тема от прахта (това е силно апокрифна тема - първата, пускана в авторска музика, хахаха). В името на носталгията пък и ей така, за идеята (а и защото Мефистофел ме заплаши, че иначе той ще го направи вместо мен) пускам нов линк към песните на мястото на отдавна затрилия се с времето стар такъв; бандата "Сутрин" отдавна я няма, но пък музиката си остава; ще се радвам, ако парчетата ви харесат :greenball:.

 

sutrin@myspace

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми така си е - трябва да се подходи с твърда ръка към сълзливите ти и неясни обещания тип "тези дни"... :green:

 

"Мога ли" е парчето!!! Да вземете да го презапишете с читав звук - аз ще помогна,ако се налага.

 

Бах'ти,не съм го виждал тоя хъш Пако от една година сигурно... Тържествено обещавам,че ще бъде издирен и принуден да се видим и напием! Много яко пееше този пич,а сега се занимава с глупости...

 

Сега ще си потърся и пусна нашите записи с него от преди 6-7 години и ще си отворя едно бутилче,отдавайки се на прасоколедна носталгия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че много са си харни нещата даже.

Аз съм фен на речитативите от край време.

машала!

:blink:

кък пък съм я проспал таз тема от начало... интересна работа....

:think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.