Jump to content
Българският форум за музиканти

Death-crystal Mountain


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Песента посвещавам на Chuck Schuldiner,един голям музикант!!!!

Ето и линк: http://media.putfile.com/Death-Crystal-Mountain

 

2 китари и барабани има записа

 

Предварително се извинявам за малките технически грешки допуснати при записа

Също така и лошите барабани,които на солото леко забавят :D

Ското очаквайте кавъри на : Necrophagist,Death,Kreator,Children of Bodom :headbang:

Редактирано от Necrophagist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина се извинявам за това :rolleyes:

просто не разполагах с подходящи кабели и не разбирам от програмата с която го правих.Това ми е първото парче което записвам съвсем сам.

За напред обещавам да се постарая повече.Относно за микса,та него почти го няма :) звука който се чува е директно от процесора ми,без никакви добавки от програми :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко си го извирил...за гнусния запис спомена колегата вече, ши го упрайш следващият път.

Чакаме обещаните кавъри, особено на тъй любимите ми Necrophagist :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :thumbs_up: ! Доста точно изпълнено, а и си докарал тона на китарата почти като в оригинала. Много ми хареса и не се сдържах да направя записа поне малко по-слушаем.... не съм добавял нищо, просто го "поразкрасих" за да не е така "Битълски".... надявам се да се е получило... ето го:

 

http://media.putfile.com/Crystal-Mountain-by-Necrophagist

 

Чакаме следващите :thumbs_up: Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне со по оправил малко,за следващият път ми обесниха как да записвам така че ще се постарая :thumbs_up:

А за Necrophagist обещавам песента Extreme Unction,но без сола или солото само на 1 китара,просто нямам възможност(техническа) за да ги направя.Иначе за да се свири тази песен чисто трябват доста добри умения и концертация :thumbs_up:

Скоро и нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне со по оправил малко,за следващият път ми обесниха как да записвам така че ще се постарая :)

А за Necrophagist обещавам песента Extreme Unction,но без сола или солото само на 1 китара,просто нямам възможност(техническа) за да ги направя.Иначе за да се свири тази песен чисто трябват доста добри умения и концертация :)

Скоро и нея

 

Запиши и вокалите следващия път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам да се излагам с пеене,за тва.Я нямам и възможност да запиша и бас защото съм левичар и нямам китара като за мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
:surprise::D:godbless: :godbless: :godbless: :godbless: Човече, пиши ме у фен клуба!!! Невероятен кавър наистина! DEATH са велики и ти наистина си се справил достоино (ех да имах ел китара да ти покажа как се прави symoblic :hysterical: ). Надявам се някой ден пак да ни зарадваш с някое кавърче на Дет отново. :music336:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

я гледай ти от къде измъкнахте тази песен :offtopic-001:

да благодаря много,вече бях забравил че мога да свиря тази песен :no:

Редактирано от Necrophagist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото чувам, е добре. Липсват някои китари тук-там, но като за бърза сглобка е напълно задоволително.

 

Само едно нещо ме мъчи в първия ти пост: Как така посвещаваш песента на Чък Щулдинър???

Да не би ти да си авторът, а той само да я е ползвал с твое разрешение в Symbolic? :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ние двамата работим заедно от години :offtopic-001:

Просто съм му голям фен,а пък той си замина човека и за т'ва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.