Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

the crow знаеш ли какво.. понеже напарво ми се отщя да свиря и да се занимавам с музика занапред или поне доста голям период от среме ако идваш за концерта на скорпиънс или твой много близък идва ще ти дам моя докато не си намериш да си купиш, абе направо си го олзвай колкот искаш, на мен и без това не ми трябва .. писна ми от всичко. след седмица ще ми донесът новият телефон и ще ти дам номера да ми се обадиш да се разберем. можеби единствено трябва да му се сменят пружините(2 пружини "желязната кобра" във фактор са 16лв) пиши ми на лично да се разберем. пари няма да ти искам. ти си готин . чау

 

п.п кардана е сонор донесен ми от неандерталеца CheF, същият е май като неговият модел , ако той изобщо има такъв. има си и черен сак и 2 ключета. само пружини ще му трябват че малко скърцат а и не е ползван от месеци

Е поради что така се отказваш от музиката??? Недей, де. Форумът ще остане без единствената си девочка в секция "барабани". А и като ще подаряваш хвърли нещо и насам. Я кардан, я чинел, я стойка.

 

P.S. И да не вземеш наистина да се откажеш, ей!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя за 190 долара е junior model.за 270 долара можеш да си вземеш Tama Iron Cobra Power Glide Twin Pedal.

Това, че се казва Iron Cobra Junior изобощо не го прави джуниър като модел. Педалът е повече от перфектен, особено за тия смешни пари. Освен това също е с power glide cam.

 

HP200TW-33501ea46c03fc0ceb09af6219408aee.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

440062.jpg

 

е за тва говоря.не казвам че другия е лош-лоши TAMA няма.но за 80 долара в повече получаваш нещо по-добро.по-тежък и стабилен,с по-добра система на пружините,по-добри и по-добре закрепени чукчета,по-добри вериги,по-добри степенки и т.н.при всяко положение мисля че тия 80 долара в повече си струват,да не говорим че кардан не се купува всеки ден,освен тва май се събира в бюджета на CROW,тъй че да си вземе човека тоя и да забрави за нов кардан доживот :unsure:

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но за 80 долара в повече получаваш нещо по-добро.по-тежък и стабилен,с по-добра система на пружините,по-добри и по-добре закрепени чукчета,по-добри вериги,по-добри степенки и т.н.

За тежестта не съм много убеден, само горното закачване на пружините е различно, самите те са същите, чукчетата тип тапа и на старата и на новата кобра са според мен много по-скапани от обикновените такива, свирил съм неведнъж с кобра и съм на мнение, че са неудобни и набалансирани, затова и им слагат допълнителни тежести, както е видно от картинката. Закрепянието им е същото, като изключим, че и на десния пост може да се наглася независимо наклонът, както на левия. Веригите са просто двойни, това е един от най-старите маркетингови трикове в барабанната индустрия, че единичните не държали. Аз моите единични толкова години не успях нито веднъж да ги скъсам, а съм 95 кила. Степенките са абсолютно същите, само с различна картинка. Единствените други разлики са, че при обикновената кобра имаш право да избираш между три вида камове, освен това щипката към обръча на касата се стяга отстрани, а не изпод степенката.

 

Окей, по-хубав е, съмнение няма, само че тук говорим за европейски цени, а не за американски. Което е доста над 270 долара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе знам аз колко кила си :unsure: иначе чувам некви велики работи и за flying dragon на Yamaha,само чукчетата ми намирисват,а и цената е надолу от cobra-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гале не се отказвай от музиката само заради това че съм идиот и не обмислям кво правя. задръж си кардана, свири си на него. едвали гарвана е толкова слабоумен като мен, че да се опита да те изменти, но все пак си задръж кардана не се знае кога ще ти потрябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ НЕ СЕ ОБАЖДАЙ КОГАТО НЕ ЗНАЕШ ,ЗА КАКВО СТАВА ДУМА.Мислиш ли ,че ще и приема кардана без пари ,аз за разлика от теб не съм ,такъв човек :evil: .Защо си мислиш ,че няма да и дам някакви пари ааа?Знаеш ли много ме дразниш ,ама много :killyou: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гале не се отказвай от музиката само заради това че съм идиот и не обмислям кво правя. задръж си кардана, свири си на него. едвали гарвана е толкова слабоумен като мен, че да се опита да те изменти, но все пак си задръж кардана не се знае кога ще ти потрябва

Пич, смяташ ли да върнеш чинелите на момичето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Crow прати ми на лично адреса си, тези дни ще ти го пратя по пощата. в каварна няма офиси на куриери а незнам кога ще пътувам до варна. пари ти казах че не ти искам. ние какво колеги ли сме или .. ? ползвай си го колкото искаш и без това в групата са ми намерили заместник и незнам кога ще свиря отново. с уважение Галя :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.