Jump to content
Българският форум за музиканти

Acoustic Dream


Recommended Posts

Това вече го постнах в раздел китара , ма си мисля че и тука може да му приляга. Много ще се радвам да ми кажете какво му куца на парчето и на мен ,като изпълнение , звук и идея разбира се. Приятно слушане!

Acoustic Dream

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич,аз съм баранист и техниката ти не мога да коментирам.но ето няколко общи положения.най-важно:направил си го като соло за китара.дръпни китарата назад 15-20% и ще заспи.след тва-трябват ти синтове некви за съпорт на китарата.баса е слабичък и без обем.барабаните щяха да супер,ако бяха живи.и некви перкусии.чува се нещо отзад,ама не стига:(дано съм ти помогнал с нещо :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска,екстра е свиренето!Коментирах и в оригиналната тема за акустична китара,но отново евала от мен!

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря за коментарите приятели! Всеки съвет е важен за мене. Мисля тези дни да направя нова версия по стегната и по разнообразна ,и като аранжимент , пък ще видим. Иначе почти всички сола са свирени ,като импровизация и нарочно бягах от прекалено мелодична линия , дано не съм прекалил.

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите приятели! Всеки съвет е важен за мене. Мисля тези дни да направя нова версия по стегната и по разнообразна ,и като аранжимент , пък ще видим. Иначе почти всички сола са свирени ,като импровизация и нарочно бягах от прекалено мелодична линия , дано не съм прекалил.

Много е хубава композицията.Може ли една идея за "откачен"бас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Удоволствието ще е изцяло мое. :) Искаш ли да ти пратя без бас :D даже може като OMF а ти го пратя , аз тези дни обмислям да го презапиша и ще стане по добре.Ако искаш може и едно клавирче да сложиш , ако ти се занимава разбира се ;)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удоволствието ще е изцяло мое. :) Искаш ли да ти пратя без бас :D даже може като OMF а ти го пратя , аз тези дни обмислям да го презапиша и ще стане по добре.Ако искаш може и едно клавирче да сложиш , ако ти се занимава разбира се ;)

Качих ти един идеен бас,но е доста "бодлив".Дай ми ICQ за да ти го пратя.Ако ти хареса ще го преработим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

железар си бе батка:cheers:

къв стил китара си опитвал да свириш и да не ти си е получило? :cheers:

трябва да се фанете тука по можещите да направите един буквар да еба :cheers:

една школа от музикан.орг шъ я пазарувам ако требе :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече го постнах в раздел китара , ма си мисля че и тука може да му приляга. Много ще се радвам да ми кажете какво му куца на парчето и на мен ,като изпълнение , звук и идея разбира се. Приятно слушане!

Acoustic Dream

:cheers::cheers::lol::D:D:lol::D:D:bravo::bravo::bravo: Слушането беше повече от приятно..извъртях си парчето няколко пъти...прекрасна идея и прекрасно изсвирена.....абре браво :virtuoz::cheers::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за хубавите коментари. Тези дни обаче ще го презапиша , пък може и жив бас да му сложа (в момента преговарям по финансовата рамка :cheers: ) Признавам си че го записах набързо, но версия две ще е по добре. Още веднъж ви благодаря. А за школа ..... ми аз все си мисля че хватките са в много слушане на музика и свирене. Абе да си призная попоучвам туктаме и теория ,ма все си ме влече към тотална импровизация (понякога граничеща със зловеща какафония :cheers: ). Както философски се изразяваше една от известните Поп-Фолк Диви "Да падат дрешки и задръжки" :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Поствам пак същото паче , но вече на баса е Гео и Vlado Abroad на китарата , смятам че с тях двамата парчето придоби нов живот , чуй те го и кажете как ви се струва сега ето линк Нова Версия feat. Geo и Vlado Abroad

да добавя че старата версия е изтрита и ползвам същия линк

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DeathZone, страхотен си, братле.

 

Къде са записвани тея неща?! Ако са вкъщи, то значи си гениален или имаш доста добра апаратура? Много се кефя на твоите работи. Само новата версия с Geo и Valdo_Abroad не можах да я дръпна.

 

И аз си мислех, че мога да свиря на китара... :lol:

 

П.П. А-а-а, всъщност съм го дръпнал, ама не видях разлика... поне на първо слушане. Както и да е!

Редактирано от adXok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.