Jump to content
Българският форум за музиканти

Upgrade на китарата ми.


NOKIA

Recommended Posts

Моето мнение е, че адаптери, като тия на Капъша са ОК за неговите цели.

За Куриера - не е проблем, винаги може да се измисли нещо.

Аз Примерно пращам много неща наляво-надясно и не ми е кахър да му ги пратя на човека и тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да бе -добре .Само ,че когато не му хареса и е дал някакви пари ,тогава какво ще му кажеш ?

...

 

Не че нещо, но по твоята логика, ако не си купува инструмент за 3 бона изобщо няма смисъл да свири на квато и да е китара щото разби'иш ли тва не е класен инструмент. Никъде в изказването си не съм казвал, че като си ъпгрейдне адаптерите ще има звука на ингви или който там го кефи. Просто си мисля че за 100тина кинта ще усети коренна разлика в звука на китарата си и за неговите цели ще му върши много по-добра работа от колкото е сега.

 

За да докара звука на Ингви, далеч няма да му е нужен само сигначър модела му. Първо ще трябва да посвири сериозно няколко годинки, после ще му трябва читав лампов амп които знаем че също не са евтини...ефекти и още доста неща.

 

Спирам да пиша по темата вие си се карайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, айде къв е тоя Капъша. Вече пишем 4 страници тука, постване... мисля, че ме разбрахте горе доло ко искам, и повечето от вас казват, че може да стани тоя номер и с евтини адаптери, качество като скъпите, ама по неизвестни... Ок!!!

Айде избери ми там за bridge midle neck позицийте. Ако отиват до 200 лв. Се разбираме на ЛС.

За Евтим, е тоя пост

:hooray: Дано имам късмет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
ако не си купува инструмент за 3 бона изобщо няма смисъл да свири на квато и да е китара щото разби'иш ли тва не е класен инструмент.

 

Никъде не видях, да има писано и да съм писал такива неща.

Искам да кажа (ТОВА Е САМО ЗА НЕ РАЗБРАЛИТЕ ),да не си правите експерименти на чужд гръб,особено когато само предполагате

а давате акъл на хора които хал хабер си нямат .Обикновено си остава за сметка на потърпевшия.И в случая не визирам точно теб

а по принцип.

Колкото до китарата на Ингви ,ЗАЩО НЕ?

Ако не се научи да свири ,поне ще му остане нещо добро и качествено на което ще се кефи цял живот,

от колкото да си купи някой изгнил голф и да го разбие на първия завой НАПРИМЕР.

Стига да има средствата ,подкрепям напълно .

 

едит:Не ,че нещо,ама така си е.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.