Jump to content
Българският форум за музиканти

Един инструментал незавършен


Recommended Posts

Чуйте туй докъде го докарах-недовършен е-до половината,но все пак какво мислите?

http://media.putfile.com/ideq1-04

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми харесва Ако приемаш съвети мога да ти препоръчам да смениш блендата на клавира в nexus например има перфектна бленда която е точно за твоят инструментал guitar fuzz 2 се казва ала jordan rudes наподобява звука на hakeh continuum fingerboard който използва jordan rudes не казвам че е едно към едно но е сходен.Ще ти пратя семпъл да чуеш ако искаш естествено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря ти..сега ще видя :girl_witch:

П.П...да-чух го..звучи готино..в интерес на истината търсих нещо подобно из семплите,но нямаше.Как да се добера до този семпъл?

Имаш ли скайп или icq?Аз там съм:vanboy

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:) А бре ора,вие что не давате размисъл на туй що се дава да се чуе от вас и да го обсъдите?Не разбирате жанра и предпочитате да си мълчите или...Ако е така-по-добре,защото некомпетентно мнение никому не е нужно...но все пак аз например поне бих окуражил въйпиющият се от стимул бедний музикант-все пак сме си тук за да споделяме.Тенкс за перфектното мълчание на цели 80 души(повече от един пълен вагон),които надникнаха тук и се изнизаха по "терлички" :P ....Ок...шегувам се-исках да ви отвлека вниманието,защото дори и да не съм аз ,други тук и занапред ще имат нужда от вашето музикантско и приятелско мнение...а пък аз се чудя занапред дали да ви споделям моите идеи,защото"Глас в пустиня" :rolleyes: Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми харесва инструменталчето! На места чувам някакви тонове, който не са в тоналност, или на мен ми звучат фалшиво. След 1:05 минута като че ли има много среди и направо ми издъниха ушите - не мога да кажа от къде идват, защото си свалих слушалките....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря ти.Би било добре да се уточниш къде ти звучи фалшиво!

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми харесва инструменталчето! На места чувам някакви тонове, който не са в тоналност, или на мен ми звучат фалшиво. След 1:05 минута като че ли има много среди и направо ми издъниха ушите - не мога да кажа от къде идват, защото си свалих слушалките....

 

Не знам какво точно си слушал ,но лично аз не чух фалшив тон. Ако ще давате мнения поне нека да са обоснованир ,като не може да са компетентни .И това че някой тонове може да не са в тоналност ,в никакъв случай не означава че са фалшиви- предполагам че това ти е ясно.Както и да е ,инструменталчето е доста идейно очакваме развитието му :greenangel: л Добрите идей и продуктивността мисля ,че трябва да се подкрепят особенно на място като този ''музикален форум''.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.Би било добре да се уточниш къде ти звучи фалшиво!

 

 

Сега го слушах на друго място и го слушах поне 10 пъти за да намеря нещо общо с твърденията в горния ми пост. Е не намерих нищо, тук на тези слушалки го изслушах цялото и горния ми пост ми се вижда супер неадекватен..... явно е от слушалките в другия ми офис.... :D Поздравления за готината идейка :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.