Jump to content
Българският форум за музиканти

Специален поздрав


Recommended Posts

Ей Geo, :killyou: заради последните три неща дето си постнал на gmail-a. Къртиш яко човече. :godbless: . Какво представляват парчетата "Basss" и "Pozdrav" - в смисъл само така ли са си, като отделни фрагментчета или са част от нещо. Ако ги доразвиеш като темички - може да се получи доста интересно нещо за два баса, идейни са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Geo, :killyou: заради последните три неща дето си постнал на gmail-a. Къртиш яко човече. :P . Какво представляват парчетата "Basss" и "Pozdrav" - в смисъл само така ли са си, като отделни фрагментчета или са част от нещо. Ако ги доразвиеш като темички - може да се получи доста интересно нещо за два баса, идейни са.

Здравей,благодаря ти за проявения интерес.Парчетата са просто теми,които ми идват спонтанно.Записвани са направо,без обработка.Ако имаш някакви идеи-дай да ги обсъдим.Може да развием идеите ако са ти харесали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че са хубави нещата - хубави са, ама аз не мога да свиря като тебе, даже и проценти от това. Просто така си ми зазвучаха, единия бас се грижи за фона, а другия го раздава солиращ.

Все пак благодаря за поканата :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това кратко парче поздравявам всички колеги- музиканти в този форум.

а ти ти се връща:virtuoz:

мерси подобно, кефиш!

много хуваби неща чух днеска на колеги от форума, така и така ми е скъсана 6-тата шъ съ убесЪ :cheers:

..шъ изчакам малко така да израстне малката само :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това кратко парче поздравявам всички колеги- музиканти в този форум.

а ти ти се връща:virtuoz:

мерси подобно, кефиш!

много хуваби неща чух днеска на колеги от форума, така и така ми е скъсана 6-тата шъ съ убесЪ :cheers:

..шъ изчакам малко така да израстне малката само :cheers:

:cheers: всичко ще се оправи-не бери грижа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа че не само свириш брутало , но май си прекалено свестен тип ...... хм рядко срещана комбинация .... Продължавай само така ....... фънку немаа зайде :D

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.