Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде ми е буркана?!


Recommended Posts

В репетиционната си имахме един буркан пълен с капачки от бира - около 150 капачки от различни видове бира.. Но! някой зъл човек реши да го открадне. Това лирично произведение е посветено на въздесъщия Буркан

П.С. Забранено за под 18г. :punk_guitar:

Редактирано от Stoyko Lisichkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами...Това трябва ли да се причислява към категорията "художествени продукти" или към музката за лично забавление?Ако е към първото , не си отцелил.Иначе мисля че е станало забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, копеле, за какво ти трябваше пак да го пускаш :thumbs_up: Малко ли ни се смяха хората първия път, че още искаш..

 

^Иначе въпросния запис е възможно най-голямата простотия, която някога е раждана от изкристализиралата ни деградация, и заслужава забвение в аналите на историята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Това пускахме ли го? Ако сме, съжелявам...

 

^^ Ами в раздела има толкова неща, които се чудя какво са - темичка от песен, нещо дето сме правили от ей тъй нямане кво да правим, нещо което сме записали пияни и тн. Пък това си е завършена композиция без комерсиална цел. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ами...Това трябва ли да се причислява към категорията "художествени продукти" или към музката за лично забавление?Ако е към първото , не си отцелил.Иначе мисля че е станало забавно.

Връщам си дуите назад.Не го бях изслушал първият път цялото, но сего като го чух до край мога да кажа че това е тъпо,цинично и безлично.Засрамете се!Мисля че трябва да има малко цензура в този форум !!!Вярно че всеки може да пуска каквото си иска, но това мисля е прекалено вече !Трябва да спазваме хигиена на форума и да не се омърсява с подобни клозетни псевдотворчески простотии.Извинявам се за грубият си тон, но това е моето мнение и надявам се, ще се зачете!Вече за втори път чувам подобна "композиция". Първата беше "Песничка за Крис" и пак нямаше никаква цензура.Не мога да разбера тук ли е мястото някой да си изхвърля ,с извинение, "творческите" си боклуци, защото оставам с впечаление, че напоследък този форум започва да заприличва на някои шоу програми, които нямат добър рейтинг.И изобщо модератори има ли тук?

Редактирано от salt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предупредих, че е за лица на 18 години - който иска да го слуша, който иска - да не го слуша. Който иска от модераторите - да го трие. Не се чувстам засрамен, нито някой ще ме накара да се чувствам така. Ако не ти харесва "творческият ни боклук" си пусни МТВ. Ама те и там псуват. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Предупредих, че е за лица на 18 години - който иска да го слуша, който иска - да не го слуша. Който иска от модераторите - да го трие. Не се чувстам засрамен, нито някой ще ме накара да се чувствам така. Ако не ти харесва "творческият ни боклук" си пусни МТВ. Ама те и там псуват. :girl_witch:

Ок.Не исках да те засегна ,просто си казвам мнението.Длъжен бях да си го кажа. :huh:

Редактирано от salt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва не е за лица над 18 години, а за простаци :huh:

 

пуснал си го с идеята че е смешно, но границата между тъпо и забавно е много тънка :)

 

не трябва да си засрамен, трябва да си горд от себе си :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво толкова, бе, то си личи отвсякъде, че е правено от хора с акъл.

Във филмите, забранени за лица под 12 години, има такива думи.

Демек, няма никаква вреда. Полза може и да има...на мен поне ми беше забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.