Jump to content
Българският форум за музиканти

Кажете си мнението за парчетата


Recommended Posts

При мен проблема е гадната звукова карта, предполагам твоята е хубава, но идеята на демото е да чуеш отстрани как звучи парчето, затова звука е последното нещо, което трябва да се коментира. Но ако все пак трябва да го коментира, поне на моите PC колонки звучи доста сносно :D

За звуковата карта си прав. Късмет беше, че ми я продаде един приятел и то на смешна цена около 250$ + word clock module. Картата струваше към 600-700$ тогава. http://www.rme-audio.com/english/digi96/digi968.htm

Ако успея да си купя дигитално миксерче ще мога да записвам 8 канала едновремено, което вече ще е доста забавно.

Сега мога до 2 канала, но нямям никакви проблеми да използвам ефекти в реално време. За латенция въобще не меможе да става дума.

PC-то пък ми е направо смешно - CPU 1200, 256 RAM i MB Elitgroup.

Картата му е майката :D

Благородно ти завиждам за РМЕ-то :)

 

С какъв микрофон са правени записите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв микрофон са правени записите ?

Записите са правени с микрофон SHURE, но за модела не съм много сигурен, може би 58 ца. Ще питам вокалчето.

а, за картата си беше чист късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,звуковата карта му е майката. При мен аз съм с 2gH процесор, но рамта ми е същата. По принцип музикалните програми изискват повече РАМ. Засега обаче след като си накупих две хубави китари, кубе, процесор трудно ще отделя пари и за звукова карта. Затова сега разчитаме на гадно демо, пък ако се стигне до професионални записи ще ръсим пари в студията :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок пич, с радост ще ги чуя. От мен критики едва ли може да очакваш, защото ценя всеки човек с творческо мислене. Единственото, което бих могъл да кажа е дали ми допада някое парче или не :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.