Jump to content
Българският форум за музиканти

Slav De Hren - Cum Mortuis In Lingua Mortua


Recommended Posts

бихте могли да видите промоция от предстоящия албум, а кадритге (синхрона е разместен от компресията в ютюб - най-гадния сайт) са от събота когато събаряхме една къща :) ама само малко...

 

Как определяте стила?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kitaratapesho: Да не си преписвал от някъде - литературният пънк тук го няма :hysterical: Има само пънк жаз...

@RockoBG: Ми, то всяко парче си е различно - има и доста по-леки и телевизионни, а има и филмирани, така да се каже, но най-много е траш-жаза, ама като излезе, ще кажете. Сега говорим за гази композиция, например?

Оценявам, че сте писали :punk_guitar:

 

@Всички&другитe&останалите: Хайде, по-смело, не се притеснявайте, знам, че го желаете и можете изказването, че да не започвам аз с коментарите и определенията, че нема да е прилично :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце,що не каза че толко пу*ки ше има? :thumbup: .Мене ме фана мързела,Багето беше на работа и каза га ще записваме,а парчето е някъв гаден уейв,но баса струва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
@kitaratapesho: Да не си преписвал от някъде - литературният пънк тук го няма :thumbs_up: Има само пънк жаз...

 

 

Всъщност да - това е стиловата квалификация, която някои от членовете на тази група си лепнаха преди време. Все още го помня, а и както е тръгнало - няма и да го забравя :punk_guitar: Определено признавам, че терминът ме грабна и го използвам често!

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ Има се предвид стила на книгата с разкази (вървяща с първия албум, който е без мен и е само с китара и барабани), написана от барабаниста. :punk_guitar: Изразът е красив и за мен.

 

... а сега - сега си имаме и певици, едната от които изпява хорове с девет гласа, а с другата направихме едно блусче с контрабасчето, та ще има за всеки по нещо - най-общото определение е пънк-жаз, в случая, вече :whistle:

 

@ Hillbilly: Бате, " пу*ки"-те беха около десетина, ма ги нема на снимките. Това, което виждаш са предимно дами - е, не че не липсваха и парцали де - щеше да останеш доволен...

Като отвори темата за баса - все повече се радвам, че все по-често започвам все по-точно да уцелвам правилния тон, ако ме разбираш правилно ;)

"Гадния уейв" ми е специалитет, ама как пък го виде тука... не съм недоволен де :thumbs_up:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Баце,що не каза че толко пу*ки ше има? :hysterical: .Мене ме фана мързела,Багето беше на работа и каза га ще записваме,а парчето е някъв гаден уейв,но баса струва :lol:

На живо не изглеждаш толкова прост.Явно добре влизаш в образ.Има добри рок китаристи, които се държат естествено :godbless: Ма ти не си като тех, баце."Трее а простееме яко щото рокендрола го изисква рийшшш!" ;)- те ти жена!

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не е прост, уверявам те.

 

Малин е икона, на която няма нужда тамян да палим и метани да струваме, но...

Малин е ценност, но той самият не го знае, щото верно е прост рокаджия, ено поредно плешиво куче...

А кво лошо има в наличието на дами със съответните функции или дисфункции...?

 

Музиката е идейна и има фасон, което самия мен ме учуди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа. Парчето е идейно, хубаво изсвирено и има концепция. /Тези неща не ме учудват, като знам кои хора са го правили./Клипа е почти като истински, малко монтаж и заспива :) Като си помисля, че е бил сниман в полеви условия, под носа ми без да разбера :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенкю пипъл, тенкю, тенкю, тия дни ще гледам да пусна не-смачкан клип (или по-точно казано - правилно смачкан), че този и мен ме натоварва малко, като го гледам.

 

Относно това кой какво, как и кога разбрал - ми то и операторът не знаеше, че снима клип ;)

 

 

:)

За Хиллбили (Мауин) - познавайте си го колкото, откогато и както искате, ама кой записва с него, а?

отг.: Аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Свилка ,ти нали не ми се върза на лигнята?,и по-големи простотии си дрънкаме кат се видим.. :cheers: ,на останалите мерси за подкрепата на моята проста личност :lol::cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
^Свилка ,ти нали не ми се върза на лигнята?,и по-големи простотии си дрънкаме кат се видим.. :girl_cray2: ,на останалите мерси за подкрепата на моята проста личност :thumbs_up::offtopic-001:

Ама, много проста! :(

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Якооооо, много ми хареса.

БТВ, стори ми се че видях човек, наричан "Готвача" на един от кадрите, възможно ли е?

Иначе много от лицата ги познавам май :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Хилбиуи: Бате, щеше да си щастлив, не ти се връзвам, пропуснах да спомена за боклуците, които не дойдоха и Батко (аз) остана на сухо - ще се почерпим по случая :thumbs_up:

 

@Йотззо: По принцип, значи, по принцип, простото е гениално!

П.П.: Нали и аз съм прост, а?

 

@Бобалан: Не знам за "Готвача", ма и аз повечето ги познавах :hysterical:

 

Иначе, очаквайте...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.