Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос на топ начинаещ


sa6ak

Recommended Posts

Аз и за класическата и за електрическата ползвам струни Ernie Ball и не съм се замислял да се преориентирам към друга марка, но скоро може и да поекспериментирам и с други марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Аз и за класическата и за електрическата ползвам струни Ernie Ball и не съм се замислял да се преориентирам към друга марка, но скоро може и да поекспериментирам и с други марки.

Аз съм по същия начин , не че свиря много на електрическата де... :offtopic-001: Иначе Ърни Бол са доста добри , аз използвам Силвер Блак или нещо от сорта и досега не съм късал 4-та...Докато при другите марки , на 3-тата седмица си отиваше 4-та.... :offtopic-001:

Редактирано от CursedSoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм доста добри неща и за марката Elixir. :offtopic-001: Не съм ги пробвал лично, но доста хора са доволни от тях. :offtopic-001:

Аз ползвам Elixir - medium 0,11-0,49 и съм доста доволен. Имам чувството, че останалият ми навик от Д,Адарио времето да ги сменям на месец - месец и половина в случая не е необходимо. Д`Адариото наистина не са това което бяха. Ило всъщност те са, но на пазара има вече далеч по-задоволително качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.