Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнения за демото на Soulriver (поправка в анкетата


Гласувайте за демото  

18 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Прав си за извличането на звука, но ако знаеш как се тормозя, с моята звукова карта. Ако едно парче примерно успеем за 2 часа да го изкомпозираме и запишем, после ми отнема 3 часа да оправя звука и пак китарата ми не звучи като на живо. Иначе имам хубава китара и хубаво кубе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Личи си че със желание го правите ама съм много далеч от тоя метал за това няма кво да добавя.Ще бъде интересно да се чуе крайния вариянт наистина

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще направим всичко възможно да е скоро. Пък ще запишем колкото се може на първо време. Иначе относно стила преди време не беше и мой. Цял живот по рок и хеви групи, но накрая открих, че за мен и тук има накъде да се развивам :)

а някъде на живо забивате ли? просто ми е интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами по принцип засега забихме веднъж, но с unpluged. Сега искаме с този репертоар пак да пробваме, който 90% е от кавъри, ама все нямам време да се разхося по клубовете да си уредим някоя вечер. Иначе ми се иска цялата група да забием, но както вече споменах трудно се намират музиканти за група. В момента правим нови парчета и дори утре може да има едно да го пусна тук. Сега записваме вокалите. Иначе живот и здраве най- късно есента трябва да почнем активно свирене, но ако останалите членове от бандата не са готови ще сме принудени пак unpluged да правим. :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, като си уредим свирене ще пусна мнение във форума. Преди време се надявах във форума на про рок да намирам готини хора, но по неизвестни и необясними за мен причини съм подценил този :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за Nightman, защото мисля, че идейката е много добра! Другите също не са лоши, но (според мен лично) за тоя тип алтернативки трябва много силен вокал, за да бъде нещо наистина добро...А този човек на места не звучи съвсем добре! Не се обиждай, това е лично мнение, пък и като цяло ми хареса много :):P

 

Ако го запишете скоро...пускай да чуем какво се е получило :):)

 

Със здраве и продължавайте в същия дух

 

Long live Rock'n'Roll

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много. Радвам се че изказваш личното си мнение :D Между другото, ако искаш да гласуваш за нашите парчета, може и да ни помогнеш за един конкурс - може да посетиш сайт-а http://www.bg-sonic.com/members.php?id=47

 

Кирилизирано от Armaggideon. Моля пишете на кирилица!

 

Правила

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://62.204.159.132:81/music/Soulriver/ пак на този адрес е качено и най- новото ни апрче. Записахме го снощи след бутилка водка. :D Казва се Suicide :D Нещо обаче програмата ми за конвертиране в mp3 е скапана и доста влоши качеството :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради водката ще да е. Нали музикантите, дето били въздържатели, не били музиканти... Много обичам такива дълбокомислени изявления. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти пичове! Поздравления за идеите! Качеството на звука наистина не е много добро, но нали все пак това е демо... Иначе аз харесвам такъв стил музика и мисля, че добре се справяте! Гласувах за Dead Heroes. Дерзайте и като си уредите някъде участие да ни информирате! :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбира се, за мен ще е удоволствие всеки от форума да дойде на наш концерт, както и някой от вас ако свири да се обажда. Засега понеже имаме малко проблем с комплектоването на състава засега свирим само unplugged и живот и здраве есента дори да не сме комплектовали напълно групата ще си почнем по клубовете акустично :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради водката ще да е. Нали музикантите, дето били въздържатели, не били музиканти... Много обичам такива дълбокомислени изявления.  :D

Ако трябва да съм честен ...

Музиканти които не пият ... :happy::curse::D ,просто не се получава :rolleyes:

Не знам защо ,но опитът ми казва - :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.