Jump to content
Българският форум за музиканти

Една приятна импровизацийка


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Привет..Набързо нахвърлих една ритъмкитара на запис а след това импровизирах в-у нея,почти забравил какво съм свирил преди това...но чуйте какво се получи-дано ви разведри малко настроението :greenangel:

http://media.putfile.com/impro-76

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет..Набързо нахвърлих една ритъмкитара на запис а след това импровизирах в-у нея,почти забравил какво съм свирил преди това...но чуйте какво се получи-дано ви разведри малко настроението :happy:

http://media.putfile.com/impro-76

 

 

Много е приятно, браво! :greenangel: Лекичко, лятно, крайбрежно...

 

Вече трети път си го пускам. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хехе..всичко е моментна импровизация-няма заучено :godbless: ..Кефя се,че ви е харесало!

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..тук целта ми беше да се получи нежна мелодия а не примерно да показвам умение в свиренето на соло-ама това в друга тема :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно наистина!

 

Браво! :thumbup:

 

п.с. Звученето на импровизиращата китара ми напомня на нещо, но не мога да се сетя на какво... (като пиша звученето имам предвид звученето, а не мелодията... :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

nip,тази китара е звъняла в два проекта-"Sleepwalker",както и във група"Феникс",само,че в 2-рата не съм солирал там-само ритмика...но е възможно да ти наподобава звука на други изпълнители.

Благодарско ви за готините коментари-радвам се,че ви е погалило душичките :thumbup:

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Наистина много приятно и спокойно :) Както и вали в момента, е просто префектно..

 

А как е записана китарата? Дирекшън в саунд картата (пулта), предполагам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е,да-на моменти солото го бъркам,защото незнам какво следва-сигурно това ти звучи фалшиво..но аз си го оставих така-не съм се старал да го изсвирвам наново но подчертах,че си е пръв опит без да го заучавам и повтарям.

Благодаря ви за включването! :greenangel:

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.