Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте,

 

Бих искал да знам дали някои може да ми каже каде мога да намеря учител по гайда някаде близо до Пловдив.

От малак си имам мечтата да се науча да свиря на гайда, но до сега нямах възможността а може би и куража да се опитам да работя с този изключителен инструмент. Всичко свързано с Родопите е сварзано със сърцето ми, убожавам всичко родпско. Дори сега се вънувам само като пиша за това.Аз на 17 години родом съм от Асеновград и там живея а в родът ми е от родопите но наистина до сега странно но не можах да си купя и науча.

 

Ще съм благодарен ако отговорите. :godbless:

Редактирано от ivanov2110
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Здравейте,

 

Бих искал да знам дали някои може да ми каже каде мога да намеря учител по гайда някаде близо до Пловдив.

От малак си имам мечтата да се науча да свиря на гайда, но до сега нямах възможността а може би и куража да се опитам да работя с този изключителен инструмент. Всичко свързано с Родопите е сварзано със сърцето ми, убожавам всичко родпско. Дори сега се вънувам само като пиша за това.Аз на 17 години родом съм от Асеновград и там живея а в родът ми е от родопите но наистина до сега странно но не можах да си купя и науча.

 

Ще съм благодарен ако отговорите. :thumbs_up:

 

пич aко беше oт смолян ok aма в пловдив незнам иначе свиря на каба гайда от 10 години и на акордеон от скоро година самоук добре че има хора като теб и в форума да запазваме и препредаваме фолклора аз говоря за нашенския родопския иначе мога да ти кажа двама маистори от смолян на гайди единия е моят ръководител другият беше в ДЮФА Смолян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Тука при мене в моя град страшно много хора се занимават с каба гайда и аз покрай приятели и роднини я усвоих.Ами ако има желаещ да казва за уроци свиря от 7 годишна на старата каба гайдичка на дядо но сега вече съм усъвършенстваан. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Тука при мене в моя град страшно много хора се занимават с каба гайда и аз покрай приятели и роднини я усвоих.Ами ако има желаещ да казва за уроци свиря от 7 годишна на старата каба гайдичка на дядо но сега вече съм усъвършенстваан. :D

Здравейте.

Имам каба гайда и желание да се науча да свиря.От София съм,ако някой знае за учител в София моля,нека да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

И аз съм от Асеновград и мога да ти препоръчам професионалист който се занимава със каба гайда и води школа ако искаш повече подробности ми пиши на скайп gopeto-asgr

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

За Пловдив не знам, но в София можеш да дойдеш да ни послушаш http://kabagayda.blogspot.com/

 

Здравейте,

 

Бих искал да знам дали някои може да ми каже каде мога да намеря учител по гайда някаде близо до Пловдив.

От малак си имам мечтата да се науча да свиря на гайда, но до сега нямах възможността а може би и куража да се опитам да работя с този изключителен инструмент. Всичко свързано с Родопите е сварзано със сърцето ми, убожавам всичко родпско. Дори сега се вънувам само като пиша за това.Аз на 17 години родом съм от Асеновград и там живея а в родът ми е от родопите но наистина до сега странно но не можах да си купя и науча.

 

Ще съм благодарен ако отговорите. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравеите. искам да попитам къде в Ямбол или около Ямбол мога да отида на уроци по каба гайда, трябва ми учител или някаква школа където преподават уроци, купих си каба гайда и много искам да се науча да свиря, но незнам къде да отида, моля някой ако знае да ми каже ще съм много благодарна :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Купих си каба Гайда и искам да се науча. Аз съм от Варна ако някой може да ми помогне с нещо моля да ми пише! За сега имам учител, но се виждаме много рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.