Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

добре сам каза че Контакт има пълна (и не само той :) ) подръжка на АКАЙ и можеш да запазваш Контакт (и не само) формат, каква точно загуба има?!!?!? Плийс, стига с тоя ЦД Архитект, не е само той на тоя свят и опредлено не е #1 (особенно на пц)... и моя мобилен драйв ми съдържа копия на оригиналните ми библиотеки -- те всъщност са два драйва -- единия прави бакъп на цд-тата , като на него АКАЙ дисковете са запазени като disc images, и от там вече ако ми трябват специфични библиотеки се конверт-ват -- намирам го много по удобно ако трябва да работя някъде другаде и искам да си взема максимум библиотеки -- например Метаморфозис-а е едно цд което при правилна конверсия ти дава към 3гб сампли -- кое е по добре за архив 600мб (и по малко при компресия) или 3гб, като винаги можеш да ги конверт-неш :lol: ,нали така .... Даже и ЦД Екстракт-а (както и всички от сорта) да преслушаш всичко преди да го конвертнеш.... а и все пак наистина като уейв файл е много по флексибилно... Другия драйв е мобилния с най често използваните/любимите ми библиотеки, които де факто по всяко време дублира и като външен аудио... Освен това не зная дали си правил сравнениа или си чел за това как се представят самите самплери по качество на playback :) ...... Според мен гига-та е доста зле ... сорри ... а и яде цпу като за световно......

Редактирано от phile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:) ... Нямам какво да добавя ... Самплерите не ги използвам за плейване, а за междинно звено преди рендирането на трака ... Вече не ми се говори на тая тема ... :)

 

Действай там както си знаеш и това е ... :)

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.