Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Митак, намери си Plugsound Vol.3 Drums&Percussion вътре ще намериш същите

:D :idea:

ем супер ся требе да се рови

мерсе :cheers::dance:

Виж първо на сайта им дали имат сампли дали все пак е това което търсиш и ако е ме намери на q-то :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, намери си Plugsound Vol.3 Drums&Percussion вътре ще намериш същите

:rolleyes: :idea:

ем супер ся требе да се рови

мерсе :greenball::godbless:

Тъкмо им чух демото, сториха ми се доста окаяни :) Ама ги чуй и ти ...

 

А виждам, че сам си се ориентирал, и си намерил нещо, което сигурно ще ти свърши работа. Аз ще разгледам BURNING GROOVES (те са пак на Спектрасоникс, както Ретро Фънк-а и Бак Бийт и другите на които не съм пропуснал да започна името на директорията със "Спектра...").

Баси, ако ти кажа какви луди пари струваха навремето... Няма да повярваш... Общо взето всеки пакет беше около 400 долара средно!! (комплект ЦД-та - аудио, АКАЙ, уейв и ала бала...). Сега са поотстъпили малко в цената, но тя си е за сметка на качеството.

Както и да е - ще чуя някой ДРЪМ КИТ от Бърнинг Груувс и ще ти избера нещо, дето най-прилича на това което търсиш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо им чух демото, сториха ми се доста окаяни :) Ама ги чуй и ти ...

точно ти не си капацитета -нали чух какво пост-на -- не можеш д а програмираш и един скапан брейк в края на техния миди луп хахахахах .... А за тиа дето ги изброи пък на спектрасоникс въобще нямат нищо общо с това кеото Налбантов търси, ама ти си и глух на всичкото отгоре....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо им чух демото, сториха ми се доста окаяни B) Ама ги чуй и ти ...

точно ти не си капацитета -нали чух какво пост-на -- не можеш д а програмираш и един скапан брейк в края на техния миди луп хахахахах .... А за тиа дето ги изброи пък на спектрасоникс въобще нямат нищо общо с това кеото Налбантов търси, ама ти си и глух на всичкото отгоре....

Все пак да уточня B)

Туй което постнах изобщо не съм го програмирал, а просто залепих няколко лупа от Спектрасоникските (канто+няколко различни по дължина брейка), да се чуе за какъв саунд става дума... :):):no: Ама понеже много разбираме някои от форума :):D Лошо са програмирани ... хахахахахахаха

Ади холам.... Със здраве ...

Хахахаххаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

по принцип тези библиотеки които изброи са за groove control devices... надявам се така ги използваш а не като лупове от самплера?! има огромна разлика. (groove control-a не е s.a.g.e.)

Редактирано от phile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип тези библиотеки които изброи са за groove control devices... надявам се така ги използваш а не като лупове от самплера?! има огромна разлика. (groove control-a не е s.a.g.e.)

Знам бе пич ... :) Споко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
giga-ta поддържа ли го? просто не зная в случая :godbless:

Поддържа го, по простата причина, че Груув Контрол-а е просто един фабрично разбит лууп, който се контролира после със специален МИДИ файл, който също си е фабричен и си идва със АКАИ библиотеката на специално ЦД. Специално съм си играл да разгадая формата на Груув Контрол програмите и се оказа, че е доста прост - както ти споменах по-горе. Играл съм си и съм разгадавал и други файлови формати - имам една подобна публикация в моя уеб сайт.

Можеш да я видиш, аз я бях пускал във форума преди. Виж DJL File Format

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе то е ясно че е разбит луп, мисълта ми беше дали може да се издърпа това миди от аудио-то след като си го импорт-нал като гига библиотека, щото тия миди-та са важните..... опитвал сьм се преди да пресъздам миди-то от луп и става ама си е ебати кошмара....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе то е ясно че е разбит луп, мисълта ми беше дали може да се издърпа това миди от аудио-то след като си го импорт-нал като гига библиотека, щото тия миди-та са важните..... опитвал сьм се преди да пресъздам миди-то от луп и става ама си е ебати кошмара....

Не става само от ГИГА-та. Трябва да ги има6 отделно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама знчи го поддържа до толкова колкото и контакт и батери го поддържат, което изобщо не е .... в смисъл поддържат аудио а не груув или s.a.g.e. ... кеото пак не носи плюсове за giga-ta, не е ли така?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама знчи го поддържа до толкова колкото и контакт и батери го поддържат, което изобщо не е .... в смисъл поддържат аудио а не груув или s.a.g.e. ... кеото пак не носи плюсове за giga-ta, не е ли така?!

:lol::) Не става дума за плюсове за ГИГА-та... защото Контакт-а има ПЪЛНА АКАЙ поддръжка. Въпроса за мен беше какъв формат да избера за да си архивирам истинските АКАЙ ЦД-та които имам и да нося този архив на хард диск с мен.

Разгледах схемите за това коя конверсия, кои пропъртита конвертира и запазва, та тази на ГИГА-а изглеждаше най-солидна, затова избрах нея! Разгледай схемите в ЦД Екстракт и ще видиш всяка платформа и формат какво съдържа и какво се губи от оригиналниа АКАЙ патч, за да разбереш за какво говоря и защо избрах ГИГА...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.