Jump to content
Българският форум за музиканти

Помогнете


FeramonD

Recommended Posts

А някой ше ми обесни ли кви са тия китари -> http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=156418&cat=71

 

В Малкия Цум има същата и не мога да зацепя как се свири на тфа чудо! :wow: :wow: :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

абе не е ли много евтин тоа дзвер?

нищо против китарата де, просто извади цена

това Джаксъна де

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой ше ми обесни ли кви са тия китари -> http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=156418&cat=71

 

В Малкия Цум има същата и не мога да зацепя как се свири на тфа чудо! :wow: :wow: :wow:

Самоучител, 25 вградени песни, 20 инструментални звука, MIDI вход и изход с възможност за сваляне на песни от интернет за акомпанимент, собствен усилвател, изход за външен усилвател, гаранция: 12 месеца

 

:):) луе луе...много е маниашка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой ше ми обесни ли кви са тия китари -> http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=156418&cat=71

 

В Малкия Цум има същата и не мога да зацепя как се свири на тфа чудо! :wow: :wow: :wow:

нормална миди китарка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миди китара в този си вид наистина е пълен ташак

единствените миди китари, които стават са варианта нормална китара с миди адаптери.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За миди китарката да кажа! Един приятел е питал и са му казали 4е било китара за на4инаещи: светело кое прагче да натиснеш и тн. иначе и аз видях една в малкия цум и има бутончета наистина по грифа за всяка позиция (струни има само при резонаторния отвор) :) ! Абе неква изгъзица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея миди китари са супер глупави според мен....за олигофрени явно щом ти свети къде да натиснеш .....абе тъпа работа.....не знам за вас,ама на мен хич не ми харесва тая простотия.....много ми е интересно как звучи една такава миди китара без струни на грифа :) :stop:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е звучи си с ефекта, който и сложиш през MIDI-то...ако я ръгнеш в Guitar Rig-а представяш ли си за кво ще става дума :)

 

За миди китарката да кажа! Един приятел е питал и са му казали 4е било китара за на4инаещи: светело кое прагче да натиснеш и тн. иначе и аз видях една в малкия цум и има бутончета наистина по грифа за всяка позиция (струни има само при резонаторния отвор)  ! Абе неква изгъзица!

 

Абе бая скъпа изгъзица :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая midi китара е абсолютен боклук.

все пак ми е интересно ако решиш да опъваш струни и жици как ще стане номера :)

или пък да сложат един флойд.. на миди.. лудница а :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая midi китара е абсолютен боклук.

Ами ако не ти е толкова припряло, изчакай да събереш още стотина лева и ще отскочиш доста по-високо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре ся се разгледах из нета!!! Ако има начин погледни в EBay такиви чудесии има, че свят да ти се завие. Верно, че са втора ръка но направо къртят мифки!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.