Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здрасти Burton :) пожеалвам ти успех с групата и нали знае ш вече никви жени не могат да ме откажат от концертите ви, на които все има някоя специално за мне подготвена песен :) благодаря, че ме светна за тва място - вече бера плодовете :) :) :) до скоро!

Yiwigi да не говори много мнго за биронки, защото нека всички задружно попитаме в един глас - Кой е на диеетаааааааа?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй тъй, никакви жени повече преди концерт :) все пак си сред основните ударно-куфеещи звена :):)

 

Радвам се че се зарибяваш по форума, време ти беше :)

 

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е крайно време и аз да се представя на широката общественост:

 

 

1)nickname: Burton

 

2)Възраст: 22...леле, остаряхме :metalist:

 

3)Образование: студенстко-незавършено. В момента се подвизавам като студентин МО в СУ

 

4)Вашият инструмент/и: китара, бас и каквото си спомням от цигулката

 

5)Предпочитан музикален стил: рок, хеви мятал, прогресив, блус, класика

 

6)Вашият вдъхновител: трудна работа...може би Jason Becker /макар че вдъхновител е силна дума...като не мога да изсвиря и 10 такта от негова песен :D / Но определено като го видях и чух тоз човек как свири ми подейства смазващо...

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Нереализирани...една група, която сформирахме в 10 клас и нарекохме със звучното име AquaNuda /в превод - "Гола-вода"/ по случай "чутовните" инструментални умения на всички в нея :D:headbang:

Реализиран проект - група "Ювиги", в която свири и нашият съфорумец Yiwigi :headbang:

 

8)Странични интереси: гледане на мнооого филми :headbang::P

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите): риба :headbang:

аиде сине сус здрве...............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.