Jump to content
Българският форум за музиканти

Ювиги - 'Сива пустиня'


Recommended Posts

Сива пустиня

 

Записът е от репетиция в"Спарк студио"...

ще се радваме да си кажете мнението!

 

:recourse:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крачка напред с това парче!Обаче тия вокали...Не ме разбирайте погрешно-това е лично мнение,

но потърсете някой добър певец :tomato:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Доста готино, според мен....

 

Само че ми се струва, че всички групи с някаква подобна лирическа насоченост и български текстове звучат яко сходно. Визирам основно Епизод (като чуя това "той повярва в светлината" и се чудя какво съм си пуснал..), макар и техните текстове да са от по-друг тип. И аз съм за за вокала, не че пее лошо, но на тази музика би отивало нещо... друго :)

 

П.С. Много готин бас! :)

Редактирано от Bozzich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао!Не само баса е добър-всички освен вокала сте на една вълна!При това записа е демо-похвално!Вокала си пее добре,но ми се струва,че е за друг жанр.Успехи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая вокалът е и басист :), няма да го изволняваме, свири си човека, а пък опитите показват, че пее по-добре от доста от опитите ни за вокалисти на групата.....да не кажа от всички..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

а мен ме кефи вокалът пък

трябва му опит и по-добре да се миксира (може би по-надолу у миксо а го бутньете?), ама глас си има пичът (;

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а мен ме кефи вокалът пък

трябва му опит и по-добре да се миксира (може би по-надолу у миксо а го бутньете?), ама глас си има пичът (;

 

 

Да, добре си е вокала... въпрос на малко настройки! :)

 

И парчето си е готино! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим!

 

Със сигурност не съм особено добър певец, но поради невъзможността толкова време да намерим добрия вокал за който повечето говорят, гледаме малко по малко да се учим и сами да си правим нещата...барем станат прилични! Пеенето наистина има още да се барне и като вокална линия и като изпълнение, но...Ще старая! :lol:

 

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвет - пробвай да попееш малко естради и попове, като гледаш не само да целиш тоновете, а да правиш различните украшения, тембри - според мен няма никак да ти се отрази зле на пеенето, пък било то и метъл пеене..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина група :) А вокалът и на мен ми харесва-само трябва да се запише в студио и да се обработи. Все пак това са записи от репетици-при професионална намеса от човек които си разбира от звукозаписи ще звучи супер :) А най-важното е че пее с чуство !

Успех от мен :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодарим много за хубавите коментари и за съветите! :(

Радвам се че ви допада музиката! А пеенето...ще тренирам здраво и това е!

 

:cheers:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.