Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Ами здравейте :)

 

1)nickname: vasko321

2)Възраст: 19 (лелее)

3)Образование: Почти средно

4)Вашият инструмент/и: Китара, барабани, малко клавир

5)Предпочитан музикален стил: рок, фънк, джаз и още други.

6)Вашият вдъхновител: Чувство

7)Досегашни (не)реализирани проекти: нищо сериозно

8)Странични интереси: Спорт: сноуборд, колоездене; автомобили и някакви други

9)В кратце(или с две думи за вас самите):

 

Регистриран съм от доста време както виждате, но така и не се почувствах достатъчно музикант за да се представям тук. А и без това много повече чета от колкото да пиша, така че така да се каже съм ви наблюдавал много хаха :punk_guitar: аз и сега не се чувствам като музикант, но осъзнах до каква голяма степен музиката - слушането и свиренето й са част от моето ежедневие. Винаги изискванията ми към мен самия са били доста високи и от известно време просто гледам да си правя кефа като свиря и май така не само, че ми е по-хубаво, а и май нещата ми си се получават доста по-добре :punk_guitar: Захващал съм се с доста инструменти, но никой от тях не съм изучил наистина добре. Обичам да спортувам, да се разхождам, да обикалям, да си прекарвам времето с готини хора и с няколко думи казано: мразя да скучая. Сега не се сещам какво да напиша повече за мен.... Музиката още от ранна детска възраст ме е докосвала по особен начин и винаги съм я обожавал. До сега не съм свирил в група, а май много искам. Надявам се някой ден и това да се случи. (това като допълнение към т.7 по-горе)

Ами това е, ако има да добавя нещо ще го направя в темата.

 

Поздрави:

Васил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от скоро тук, и дори в началото се поовлякох...в смисъл, че повече писах отколкото да чета...някои вече намекнаха, че прекалявам!

Както и да е!

 

Реших да ти кажа здравей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.