Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте


Recommended Posts

Казвам се Димитър Калинов, от Варна съм и съм музикохолик...

Вече нямам сили да се боря с болестта и се надявам вие да ми помогнете да й се отдам напълно :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, Митак! Много се радвам, че се представи след 2 години свободно четене и леко писане при нас :) Правиш голяма музика, човеко и много ще се радвам ако споделиш опита си с неуките тук. Семплирай все така културно и с мярка, друже! :rocker:

 

Поздрави!

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей Викс,

Благодаря ти за фънки посрещането и за мотивиращите думи :)

Като имам време, обещавам да се отбивам насам за по едно :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Радвам се да те видя и тук :rocker:

Пусни нещо от твоите неща, да чуят хората...:band1: макар че тука са повечето феновете на жицата( ;) ) ,но вярвам, че ще има кой да оцени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...макар че тука са повечето феновете на жицата( :surprise: ) ,но вярвам, че ще има кой да оцени

 

Усетих, човек! Направо се чувствам като бяла овчица всред черно стадо рокери :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехехе, не е така Митак, който е музикант не е тесногръд и когато чуе нещо качествено, просто дава обективното си мнение. Другите... те са просто кибици :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Аз така й не се представих както трябва...

Както вече разбрахте, от Варна съм. Произведен съм в една лятна нощ през 1979-та година.

Преди мноооого време, когато бях 2 клас, родителите ми ме записаха на уроци по акордеон. Там се запознах с най-общите понятия в света на музиката. Имах часове по солфеж, които за не посещавах и сега още ме е яд за което...

Преминах през редица музикални стилове - от поп музика и диско (края на 80-те), през хип-хоп (ученическите ми години) до "влюбването" ми в даунтемпото и трип-хопа. Толкова много красота има в тази неуписуема с думи смесица от рок, джаз, соул, хип-хоп и електроника. Това е любимата ми музика и музиката, която се опитвам да правя.

- През 2003 (след като най-накрая си взех компютър) дадох старт на проекта Violent Public Disorderaz

- През 2005 се запознах (в интернет) с невероятния канадец Mr. Moods и така създадохме проекта Violent Moods

- През 2007 със саксофониста Рул Холандер дадохме старт на първото общество от бийт криейтъри (само за Варна и околоността) наречено Trip-BeatMiks заедно с това започнахме съвместен проект наречен Dextrax, малко след това бях поканен от английския рекърд лейбъл A Future Without Records за участие в компилацията "Scissors". През лятото стартирах свой нетлейбъл за даунтемпо и трип-хоп музика наречен Dusted Wax Kingdom. Към края на годината, в рамките на Trip BeatMiks, започнах колаборация с Moodix наречена Violent Engines.

- 2008 - нетлейбълът изисква доста време, но носи страхотна удовлетвореност. Започнах да пиша новини и коментари за албуми към австралийския музикален портал Vibra Online.

Историята продължава...

 

За създаване на музика ползвам само софтуер - предимно wave editor-и. Работя предимно със семпли, които самостоятелно си подготвям.

Редактирано от Exorcist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...смесица от рок, джаз, соул, хип-хоп и електроника...

Здравей! :music336:

Това звучи интересно - къде мога да чуя смесицата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!!! :thumbs_up:

Днес цял ден седя и уча за изпит и междувременно слушам песните.

Много са яки и ми действат много добре.

Perfect Chill е супер добра .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.