Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ за закупуване на Pa2x


jazy

Recommended Posts

Здравейте!

Решил съм да си взема KORG PA2X, обаче не мога много да се ориентирам в магазините. Питах за цената в musicstore.de-3018Е с доставката. В Томан е 2800Е, без транспорта. В Бозов, Икономов, Визиартс и т.н цената е 6000лв +/- 100лв.

В Гема Мюзик ми предложиха 5500лв. Излиза че цената в Томан и Мюзикстор е същата като в БГ или е по ниска с 300-400лв. Така ли е? Някой да има впечатления от Гема Мюзик? Ако се спра на цена от 6000лв, от кой търговец да го купя?

Нямам за цел да предизвиквам спорове - просто моля, колеги с опит в областта да помогнат.

 

Ако съм сбъркал в инфото което давам, моля да ме извините. Всякакви мнения, които могат да помогнат са добре дошли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам двама в България са си купили- бухала и Гошко от Врачеш. Най-добре питай някой от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раздела ли сбърках , форума ли? Над 70 човека видяли темата, един отговор. Благодаря ти Емо!

Вярно е че почти никого не познавам тук, но едва ли така се посрещат новодошлите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто мнение е да не рискуваш да си го купуваш от чужбина,освен ако не отидеш да си го вземеш сам от там! Няма смисъл за няколко стотин лв по-малко да рискуваш.Спри се на наи-изгодната за теб цена от тук,и гледай да има гаранция.Мойта Pa80-ка си я купих от Gema music и имам добри отзиви за този магазин. :) Според мен това е излишно скъпа инвестиция,един Pa800 или Pa1x ще ти свърши същата работа,а за останалите взимаш един Тритон и си ти :) . И не е вярно,че само 2-ма са си купили,аз съм виждал поне 4-ма колеги да свирят с такъв,и то само в София. Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Здравейте!

Решил съм да си взема KORG PA2X, обаче не мога много да се ориентирам в магазините. Питах за цената в musicstore.de-3018Е с доставката. В Томан е 2800Е, без транспорта. В Бозов, Икономов, Визиартс и т.н цената е 6000лв +/- 100лв.

В Гема Мюзик ми предложиха 5500лв. Излиза че цената в Томан и Мюзикстор е същата като в БГ или е по ниска с 300-400лв. Така ли е? Някой да има впечатления от Гема Мюзик? Ако се спра на цена от 6000лв, от кой търговец да го купя?

Нямам за цел да предизвиквам спорове - просто моля, колеги с опит в областта да помогнат.

 

Ако съм сбъркал в инфото което давам, моля да ме извините. Всякакви мнения, които могат да помогнат са добре дошли.

az sa6to se dvuemia m/u pa1x pro i pa 2X

pro, no sam v UK i tsenata koiato e v BG e dosta viska.V USA e O.K.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Взех PA2X Pro от Визиартс, 5980лв, доволен съм от търговеца. Дали цената е висока или не, не ми се коментира. За мен по-важно е дали мога(искам) да си я позволя. Доволен съм от това което получих за тази цена! :lol: Благодаря на всички които ми помогнаха!

Редактирано от jazy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, честито! Безпроблемно и щастливо ползване!

 

Бих желал да попитам, като официален представител на КОРГ за България, имате ли издадена гаранционна карта на продукта от нас или от наши дистрибутори?

 

Ако не дай Боже се случи нещо с клавира и нямате гранционна карта, издадена от нас или от наши дистрибутори, то Вие няма да имате право на безплатен сервиз при нас, поради елементарната причина, че не сте го купил от нас. Сервиз предлагаме, но платен в такъв случай.

 

Благодаря и с уважение!

 

Music Center Ikonomov

Иван Икономов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Имам издадена, подписана и подпечатана гаранционна карта. Исках само да попитам, Вие като официален представител защо не предлагате гаранция от 2 години, каквато предлага производителя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

радвам се, че имате гаранционна карта. Това е чудесно. Дано не се налага да я ползвате, разбира се.

Относно периода на гаранцията, то той е 12 месеца и в Европа, и отвъд океана. Съвсем основателно е и нашата да е толкова.

Не знам къде сте гледал или с кой сте си говорил, но пред фактите и боговете мълчат:

 

http://korg.com/service/warranty.asp

 

http://www.korguksupport.co.uk/page.cfm?pageid=563

 

С уважение,

 

Иван Икономов

Music Center Ikonomov

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.