Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender или Ibanez


N.S.S.

Recommended Posts

Здравейте съфорумници,

Тъй като не съм особено запознат с марка/качество/звук съотношението между електро-акустичните китари реших да се запитам до вас. Запитването ми се състои в следното: Издирвам да си купя Ел. Акустична китара, но имам 2 оферти които най-много ми харесват, а именно Fender и Ibanez. За Fender-а не съм особено сигурен за модела, но цената е нагоре с около 30 лева, докато Ibanez-а е V70CE-BK с цена около 340лв. Тъй като и 2-те оферти ми се виждат еднакво интригуващи, но не мога да преценя коя е по-добра и коя китара предлага по-добър звук и качество, реших да ви попитам: Коя от 2-те е по-добра, при положение че имат почти еднакви характеристики, еднакакъв еквивалайзер, струни, тяло, материал... Но коя е по-добрата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое е по добро. бмв или мерцедес

 

ако имаш възможност , ги изпровай.

ако нямаш възможност да ги пробваш избирай по външен вид :thumbs_up: или любим изпълнител които има същата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.