Jump to content
Българският форум за музиканти

процесор за китара?!


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

ЗОРО от Несебър го знам лично. Чувал съм го как свири и мога само добри неща да кажа за него. Свиреше с Ибанец Джем 7 (Флорал патерн). Не бих казал, че е легенда някаква. По-скоро бих казал, че е свирил много добре по време, когато малко хора свиреха такива неща. Сега не зная къде е, що е, но му имам телефона и ще проверя тая работа за ефекта за да ви кажа от първа ръка за какво сата дума :no: И аз в текила бара на несебър съм го чувал да джеми там с една банда млади момчета дето забиваха много яко!! Но тогава като го видях за първи път, много неща по-китарното майсторство не ми бяха ясни много-много :no:

И все пак - ако неговия барабанист е решил, че е чул гайда саунд, то не значи че е било точно така :bravo:B):)

Пък за Бисер Рачев не ми се говори. Нито съм го слушал, нито искам да го слушам ;) Това което съм чул от хората за него (най-вече лоши неща :)), ми е достатъчно за да не си правя труда да слушам. Евала му иначе дето разминал Сатрианито, Вай там и другите :) Щях да се попикая от смях като прочетох това му изказване :) Явно момчето не е съвсем ОК на 2-рия етаж (с главата един вид), тъй че - стига сме го спрягали вече, че току виж сме го направили известен :)

Айде до скоро!!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

в Бургас на еден концерт Зоро изскочи със :

Ибанез Джем

ВАМП 2 (100% съм сигурен)

и Маршал JCM-30(или нещо подобно не им знам мн моделите на маршал)

Беше 30 вата лампово :)

Отделно имаше и един Бос Дс-1

и май някъф wha педал (за него не съм сигурен)

 

аре със здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисер Рачев ходеше по онова време с шлифер,нагърба на който беше щамповал.......Бисер Рачев :P

:green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.