Jump to content
Българският форум за музиканти

Учител по музика


Recommended Posts

Зравейте,аз съм от Пловдив и ме интересува някой да ме насочи кам добър учител по музика в града.Дъщеря ми е 4 клас и иска да се научи да пее мисля че и се отдава и може да се развием в тази насока.Предварително благодаря на човек който може да ми помогне с такава информация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Може да я запишете в музикалната школа в НОВ МУЗИКАЛЕН ЦЕНТЪР, ето и адрес:

ул. "Гладстон" 15 (сградата на Синдикалния дом в Пловдив)

тел.: 032/ 624 886

 

Друг вариант за развитие би могъл да е участието й в хор "Детска китка", мисля че отново репетициите се провеждат в сградата на Синдикалния дом, но малко съм се откъснала от Пловдив в последните години, затова този впр. го проверете.

 

В Център за работа с деца на бул. "6 септември" също мисля че има подходяща школа за малки деца - от google координати не излизат, да не говорим за сайт :greenball: Но съм чувала добри отзиви за учителката

 

Пожелавам Ви успехи!

Тина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зравейте,аз съм от Пловдив и ме интересува някой да ме насочи кам добър учител по музика в града.Дъщеря ми е 4 клас и иска да се научи да пее мисля че и се отдава и може да се развием в тази насока.Предварително благодаря на човек който може да ми помогне с такава информация!

Здравейте! Писах ви лично съобщение по темата:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Може да я запишете в музикалната школа в НОВ МУЗИКАЛЕН ЦЕНТЪР, ето и адрес:

ул. "Гладстон" 15 (сградата на Синдикалния дом в Пловдив)

тел.: 032/ 624 886

 

Друг вариант за развитие би могъл да е участието й в хор "Детска китка", мисля че отново репетициите се провеждат в сградата на Синдикалния дом, но малко съм се откъснала от Пловдив в последните години, затова този впр. го проверете.

 

В Център за работа с деца на бул. "6 септември" също мисля че има подходяща школа за малки деца - от google координати не излизат, да не говорим за сайт :punk_guitar: Но съм чувала добри отзиви за учителката

 

Пожелавам Ви успехи!

Тина

 

Хм, трябва да призная, че имам пропуск в информацията :-)

Центърът за работа с деца вече е преименуван на Общински детски комплекс - ето и линк към сайта:

http://odk-plovdiv.com/art3.htm

Търсете Теодора Чернева, тя е учител, за който съм чувала много добри отзиви!

 

Още веднъж УСПЕХ!!!

Тина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.