Jump to content
Българският форум за музиканти

Vintage


pepata

Recommended Posts

Здравите бих искал да попитам къде на друго място освен в Раизинг Форс могат да се намерят китарите Vintage защото от РФ ми казаха че не се знае изобщо кога ще имат такива китари. Аз съм голям фен на Gibson и съм решил да си взема някаква имитация на Gibson Les Paul (за оригинал няма парички :thumbup: а и вносител) чел съм във форума много добри отзиви за тези китари за това съм се спрял на тях но ако някои знае нещо по добро да каже и съотвтно да каже къде може да се намери (в София) благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Само РФ ги внасят.

Ех маи ще се чака доста за съжаление :) а някаква алтернатива за същите пари дали ще се намери :cheers2:

 

Нова или на старо ?

Виж тази обява на колегата "Rado54" - http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=38207

 

:headbang: Поздрави !

Погледнах я благодаря но ми се иска да си е новичка :cheers:

Редактирано от pepata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова или на старо ?

Виж тази обява на колегата "Rado54" - http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=38207

 

:headbang: Поздрави !

 

Къде, къде ги видя тея Винтидж-и в тази обява?!?! :)

 

иначе по темата...pepata изчакай ги в магазина да заредят (няма да се чака много, те си ги следят "тези работи"), защото наистина май други не ги внасят тази марка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Раизинг форс има да си чакаш , по-добре направо си го поръчаи от нета ! В раизинга исках един 81 преди 2 месеца ми казаха че го нямат дадох им телефон е още не са го докарали ( въпреки че не ми трябва вече намерих си го от друго място ) . Затова не разчитаи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, не са още (току-що им звънях).

Мисля обаче, че положението със сроковете не е толкова безнадеждно - в магазина хората наистина нищо конкретно не знаят, но преди 3 седмици звънях в head-office-а на РФ и ми казаха, че доставката е планирана в рамките на 20-30 дни, ще рече до 10-ина дни би следвало да дойдат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ще се почака маи :P

А хората които имат такива китари ще кажат ли как са ключовете смисал читави ли са :thumbdown: ?

Редактирано от pepata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-слаби са от тези на squier телекастъра ми

или не съм попаднал на бройка

 

та ако тази китара има минуси това със сигурност е един от най големите и

 

(под слаби разбирам не ,че са се скапали, просто доста се разтройва китарата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-слаби са от тези на squier телекастъра ми

или не съм попаднал на бройка

 

та ако тази китара има минуси това със сигурност е един от най големите и

 

(под слаби разбирам не ,че са се скапали, просто доста се разтройва китарата)

 

Е това е малко кофти но пък ключовете подлежат на тунинг :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.