Jump to content
Българският форум за музиканти

рекламата във форума


Recommended Posts

ВОСТОК, това е най-неправилния подход към фотографията!

Никой, който се е отнесъл така към нея не е прокопсал във фотографията като изкуство.

Уверявам те.

Арт фотографията е не по-малко сложна наука от музиката! Занимавам се и с двете, мога да ти направя паралел!

Но има два вида фотография - арт и тип "семеен албум".

Докато музиката си е музика - тя е изкуство. Което прави и фотографията много по-разпространена.

Таргет групата не рекламодателите във ФФ са домашните непретенциозни потребители, които са 95% от потреблението в БГ. И точно затова те се и толерират в сайта. Което го прави комерсиален.

В музиката такъв филм - няма.

Или си музикант, или не си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

От реклами във форума най-много да се изкарва за 2 каси бира да се почерпим в края на месеца :cheers:

Но пък виж, така форумните срещи ще станат много популярни, от там и самият форум, от там повече реклами........и хоп след 20 години звукозаписно студио Muzikant.org :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно щото няма таргет МУЗИКАНТИ, форума е трудно да се продаде (в добрия смисъл, да не ме емнете сега) на рекламодателите, няма как да им се представи...

 

А за снимането - много ясно, че първите снимки са за семейния албум, но - пак казвам, важното е, че стават веднага, не се изисква волята, желанието, хъса и т.н., за да го направиш и да стане... Първите песни и те остават един вид за семейния албум, но създаването им отнема много повече време...

 

Т.е. тезата ми е, че резултатът от положения тред в двата случая идва с голяма времева разлика. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Joint_Nature, това не е моя подход към фотографията, просто обяснявам защо тя изглежда достъпна. Имам познати професионални фотографи и от тях знам доста неща, и най-вече защо има професионални и непрофесионални фотографи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В музиката такъв филм - няма.

Или си музикант, или не си.

аз не съм съгласен с това твърдение

Аз свиря на китара от тийнейджър, но по стечение на обстоятелствата си вадя хляба с друга професия и съм много доволен.

Работата ми дава пари да си поддържам хобитата - музика и фотография

аз не се определям като музикант, а по скоро като дрънкач :cheers:

но в същото време съм от най-добрите хапки за рекламодателите, щото съм масов потребител.

... не бих си купил кубе за 2000$, но те и компаниите не си правят най-големите пари от такива продажби, но бих си взел кубе за 300-500 лв пък сигурно такива кубета ги бълват със стотици хиляди и дават сериозна печалба на фирмите :D:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм, соло, има нещо вярно в думите ти.

Но друго имах предвид.

На всеки 10 "фотографа" има 1 музикант.

Щото на всеки фотографията му изглежда по-лесна.

Което прави фотографските форуми по-апетитна хапка а рекламодателите.

А АХЕ правилно отбеляза за какво най-разумно може да бъдат вложени приходите :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
От реклами във форума най-много да се изкарва за 2 каси бира да се почерпим в края на месеца :cheers:

Но пък виж, така форумните срещи ще станат много популярни, от там и самият форум, от там повече реклами........и хоп след 20 години звукозаписно студио Muzikant.org :green:

сега 2 каси, а догодина ще стане и за сватба :)

колкото повече растете - толкова повече ще растете (това е по мисъл на Мечо Пух :cheers: )

Ще се увеличавате по метода на снежната топка (има такъв тип извадка в Маркетинга :lol: )

(колкото повече се търкаля - толкова по-голяма става)

 

Фото Форум в момента е с такава статистика:

автори: 5308

регистрирани: 16096

снимки: 152122 (419)

коментари: 849190 (2764)

 

от форума:

 

теми: 6333 (22)

мнения: 87227 (408)

 

Допреди 2 години бяха регистрирани 3500 човека, от тях 1200 автори

(цифрите в скобите са само за днес) :D

Редактирано от solo5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Бе то хубаво бе човек, ама ти в България толкоз музиканти не можеш да намериш, камо ли с нет :killyou:

не знам от кой град си и дали имате караоке бар

ама в Бургас като гледам колко хора пеят в Караокето

(повечето фалшиво, ама се кефят на музиката :lol: )

... и какво значи музиканти :cheers: много силно звучи

няма какво да се лъжем, че повечето музиканти са псевдо музиканти :cheers:

мислят се за такива, ама много не им достига

така, че хора обичащи музиката и с компютър и нет има доста в БГ повярвай ми :D

Редактирано от solo5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това форум за музиканти или за хора, обичащи музиката е :cheers:

 

Ето това имам предвид под комерсиализация на форума... Нека си остане форум за музиканти, пък аз ще плащам ако трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така, като начало можем да направим "Пратете 1 СМС на стойност 2 лева на тел. 088-MUSIC, за да подновите абонамента си за следващите 3 месеца :P. Не е невъзможно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това форум за музиканти или за хора, обичащи музиката е :P

 

Ето това имам предвид под комерсиализация на форума... Нека си остане форум за музиканти, пък аз ще плащам ако трябва...

ти ще си от малкото, които биха си плащали :P

а така казано трябва да си помисля, че музикантите не обичат музиката :D

... ако това е форум само за музиканти, аз трябва да си ходя щото не се определям като музикант :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така, като начало можем да направим "Пратете 1 СМС на стойност 2 лева на тел. 088-MUSIC, за да подновите абонамента си за следващите 3 месеца :D. Не е невъзможно...

2лв за 3 месеца ама ако има 20 човека, които биха платили

надали 40лв ще стигнат за 3 месечна издръжка на форума :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полека, полека :P

Може и да има някоя друга рекламка завбъдеще, но приходите от нея ще стигат колкото да се покрият разходите по поддръжката на форума. Забравете студиата и безплатните записи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

безплатните записи :D

никой не е казал безплатни :P

може и репетиционна да направите

какво му трябва толкова 3-4 бона и сте готови

после определяте цена за час и сте говови :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.