Jump to content
Българският форум за музиканти

Nirvana - Heart-shaped Box [cover]


emka

Recommended Posts

Всичко хубаво , ама за здравото оценяване на чужди записи (особено лафа , че с "рийзън" ще се оправи) , твоите нямат логика . По-добре щеше да стане примерно със скайп микрофон и в компа на мултитрак .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://media.putfile.com/Nirvana---Heart-Shaped-Box-acoustic-guitar-girl-cover

 

 

китара - емка

вокал - емка

идея - емка

 

звукозапис - мп3 плейър

 

на едно място го обърках ама ме мързи да го свиря и да го записвам пак.. чукнах грешно прагче :greenangel:

 

хайде хранетеееееее велики и знаещи музикантиии хранетеееее

 

Браво, моме! Имаш страшен музикален усет и хубав глас! :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко хубаво , ама за здравото оценяване на чужди записи (особено лафа , че с "рийзън" ще се оправи) , твоите нямат логика . По-добре щеше да стане примерно със скайп микрофон и в компа на мултитрак .

 

пич, мисля, че споменах, че не се занимавам с програми за обработка на звук, защото просто нямам необходимите изисквания на машината

под ризън исках да кажа няква програма там подобна за обработка на.. хайде да го кажа направо - глас

не си спомням рийзън за какво беше точно.. бе казах го е така обаче хората се връзват за думите буквално понякога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Еми , обаждаш се без идея за какво говориш ;) И каква е тая машина , работеща през 2008-ма , която да не може да запише 2-3 трака аудио без нужда за ниска латенсия :) . Айде ся да не се храним, гледам такава е тенденцията , просто чети , не давай излишни съвети ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
^ Еми , обаждаш се без идея за какво говориш :) И каква е тая машина , работеща през 2008-ма , която да не може да запише 2-3 трака аудио без нужда за ниска латенсия :) . Айде ся да не се храним, гледам такава е тенденцията , просто чети , не давай излишни съвети ;)

 

 

ema nema az togaa kazah rizan 6oto znam 4e e nekva si programa tam ama kva to4no ne znam ne razbiram ot programi a i ne6ta ;DD

az sum pros 4ove4ec ne mi trea se natovarvam izli6no:D:D:D

 

sa vajnoto e 4e si zemah laptop minalata sedmica i e prili4en i ne mi prai problemi :greenangel:

 

ae mir da e :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха яко си се сетила да отговориш след почти полвин годинка :)

Мене кавърчето ми хареса. Не си спомням предния път дали писах.. Браво.

Все пак свиренето/ пеенето е важно, за звукозапис си има хора, на които се плаща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.