Jump to content
Българският форум за музиканти

психо


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

ако някой чуе това http://free.data.bg/shirpotreba/new/weird.mp3 и ми каже, че съм нормален :(:D

 

пп скоро гледах предизвестена смърт и може би :think:

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой чуе това http://free.data.bg/shirpotreba/new/weird.mp3 и ми каже, че съм нормален :D;)

 

пп скоро гледах предизвестена смърт и може би :think:

Ей,ше се караме,ей! :unsure: Да я *ба тая фрий.дейта.бг :( За теб Г-Мейл няма ли?!? ;)

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ok no problems ей ся ;) Малко ми е съвестно за gmail-a за тва

 

edit: готоо, само да смееш да не коментираш :D, нищо особено де, както винаги експеримент, но скоро ще се взема у ръце за нещо по-сериозно композиционно и звуково ;)

 

пак едит - играл съм си със звука, дайте критика, правено е засега на картата на дъното 44/16, но спектрално съм работил дет се вика да звучи по-добре, струва ми се, че окло 9 кхца може да се резне още, щото картата..... :( така де 16 бита :unsure:

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звуково ми хареса,бих разхвърлял повече звуците из панорамите.Но като цяло много ми напомня на музика от филм-нали знаеш някоя от тези съспенс сцени,преди която музиката те наостря,надървя,кара те да настръхнеш така да се каже :wow: :evil:

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

a, that's the big idea, значи съм успял да пресъздам такова усещане, чрез звук. В тоя фил The Ring именно имаше едни трупове на коне на плажа, иначе дет викаш за панорамите ми яко се движат нещата наляво и надясно. Тва, не ми се смейте, е за първи път да ползвам автоматизацията и през миди да регулирам панорамите, е , не съм се справил много успешно, но като за 2 часа бива :unsure:

 

ааааа, и да добавя - за бога, братя, не ползвайте опциите за хармоници на плъгина OZONE, мноооооооо шум вкарва, особено на 16 бита, мастър ревърба също

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много приятно. Макар че на мен ми донесе по - друго настроение. И да, ако се поразмърдат звуците като позиция ще стане по пространствено определено. Много ми е интересно каква музичка би спретнал ако гледаш Spirited Away.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Много, много приятно. Макар че на мен ми донесе по - друго настроение. И да, ако се поразмърдат звуците като позиция ще стане по пространствено определено. Много ми е интересно каква музичка би спретнал ако гледаш Spirited Away.

не го знам тва :unsure: - spirit away, абе звуците се въртят яко бе, чакай пак да чуя, точно па панорамите ли :( :think: стига бе, може би ако се добавят инструменти да си звучат постоянно в ляво и дясно като пълнеж :think:

 

abe тва е неква анимация, некво детско май :D, но едно съм забелязъл, че на Уолт Д анимационните пълнометражни са с много хубава симфонична музика

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е едно много красиво аниме от един японец дето е направил "Принцеса Мононоке". Ама идеята ми е че всъщност много яка песничка и има заряд вътре, макар и за мен например да е по - различен отколкото за вас :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие май се побърквате - достатъчно "пространствено" си звучи! Ако се добавят още инструменти, ще стане претрупано...доста!

 

Така си кефи!!!!!! :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да, ама се възприема по-добре, нали си ходил на кино и знаеш как е с хеликоптерите дето тръгват отзад и минават насам натам. тва с 2 канала не се постига каквито и ефекти да слагаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.