Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпросче


sega

Recommended Posts

Здравейте,приятели трябва ми птограма за записване на песен искам да запи6а пуржо еднатакитара след това върху нея другата следд това вокал и някаква програма за из4истване на страни4ни звукове.Благодаря предварително моля отговорете .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,приятели трябва ми птограма за записване на песен искам да запи6а пуржо еднатакитара след това върху нея другата следд това вокал и някаква програма за из4истване на страни4ни звукове.Благодаря предварително моля отговорете .

 

в реално време ли искаш да свириш(тоест програма , която ти позволява да запишеш китарата с ефекти на момента) или такава с която да записваш и после да си обработваш?ако става въпрос за второто, аз ползвам sound forge. не е сложна и за такива неща върши супер работа. вече има и много по-сложни програми, ако си по-сериозен можеш да почнеш и с такива. а за първият вид програми има също много добри като guitar rig, имаше и една друга която ми се стори хубава revolver mk ако не се лъжа(ако греша ме поправете да не объркам човека само).ами

това е моето мнение по въпроса, ще се радвам ако съм ти помогнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти ! ! ! А маха ли бразденето/шума от записа. И между др аз имам гутар ефекс 3 и докат сам я пъснал немога записжам и дори да сл музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Cool edit pro .Лека и удобна програма с опций за записване на писти.Има вградени ефекти,включително и премахване на шум,ако има.Двойката на мен лично ми е по-удобна.С ограничени възможности е, но се прави приличен запис в реално време, като няма латенция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.