Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Tuners Machine Heads


KingdomX

Recommended Posts

Та темата не е за купувам продавам и... Та става дума за капсоловани ключове, които да се захващат с 2 видийки на диагонал и да са черни ЗАДЪЛЖИТЕЛНО . Някой има ли представа къде се продават такива, че на моята китарка не са й капсуловани ключетата и вече са пълен аут. По принцип на тези китари слагат GROVER ключове, но точно на тоя модел идея нямам. Китарата е Dean Evo XM ... Бил съм във всичките магазини в ПЛОВДИВ, но от никъде не могат да ми помогнат, или не знам какво . Ето една снимка на китарата отзад http://www.fretstore.com/images/Dean_Guitars/EVOXMback.jpg Не знам доколко се вижда как е захващането , но в нета няма снимки :metalist:

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо ми е , че тррябва да си ъпвам темата, но не вярвам никой да не е виждал такива ключове някъде, а ако никой не е виждал това ще е зле!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега колкото съм виждал, капсОлованите ключове са само с 1 винтче за захващане и с гайката отгоре, която затяга самия ключ за главата.

 

Нещо от рода:

GTM1N.jpg

 

Тези, които са с 2 винтчета не са капсуловани, а само с метална защитна капачка.

Капсулованите ключове още ги водят и маслени, защото механиката вътре "плувала" уж масло - грес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:surprise::headbang:

 

До сега колкото съм виждал, капсОлованите ключове са само с 1 винтче за захващане и с гайката отгоре, която затяга самия ключ за главата.

 

Тези, които са с 2 винтчета не са капсуловани, а само с метална защитна капачка.

Капсулованите ключове още ги водят и маслени, защото механиката вътре "плувала" уж масло - грес.

 

А сега де.

Мисля, че капсуловам е вярно :rocker:

Редактирано от ceco milanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^Правописа не ме интересува, въпреки , че малко си поободрих инъче скапаното настроение. Та, Ники, аз тези с едното винтче ги знам от тях има навсякъде, но търсех с 2 винтчета, но като гледам и не вярвам на УШИТЕ си , май няма да намеря и ще се примиря с едно винтче :surprise:

 

 

 

 

Edit: Някой може ли да ми каже къде се продават ключове на Гровър, или кой им е вносителя?

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.